Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 12     4       2 
 20           2.8 
   7     2       1.2 
 10     2       1.2 
 10     2       1.6 
 U-13 
 16           1.2 
 21           2 
   4     1       0.6 
   8           1 
   7     2       0.6 
 Diena  05  06  07  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 185   07 d.  09:00  U-15   VD    I.Fralou  D.Pakšys   21:16  21:12    V.Šukys  M.Mackevičius   20  
 186   07 d.  09:00  U-15   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   7:21  13:21    M.Joost  K.Männik   16  
 187   07 d.  09:00  U-15   VD    R.Lidaks  E.Romka   22:24  21:19  13:21    A.Kaminskas  E.Klarenbeek   32  
 188   07 d.  09:00  U-15   MD    L.Leonavičiūtė  M.Sukackaitė   21:13  21:18    H.Merisalu  K.Voore   21  
 189   07 d.  09:00  U-15   MD    S.Yanovskaya  A.Nikalayeva   21:18  21:16    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   21  
 190   07 d.  09:00  U-15   MD    M.Āboltiņā  D.Bespalova   21:18  21:11    E.Briede  M.Mediņa    
 191   07 d.  09:00  U-15   MD    E.Kazlauskaitė  P.Mackevica   21:17  21:12    F.Muķiele  N.Muķiele   16  
 192   07 d.  09:00  U-15   MD    U.Stankevičiūtė  G.Tomkevičiūtė   0:0    A.Kandratsyeva  P.Krat     
 194   07 d.  09:30  U-13   MV    L.Leonavičiūtė   12:21  12:21    K.Zhidovich   24  
 195   07 d.  09:30  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:14  21:19    A.Stankevičiūtė   23  
 196   07 d.  09:30  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:19  21:19    L.Aleknavičiūtė   21  
 197   07 d.  09:30  U-13   MV    P.Krat   13:21  10:21    D.Lygnugarytė   18  
 198   07 d.  09:30  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   19:21  21:19  5:21    T.Leonovič   36  
 199   07 d.  09:30  U-13   MV    K.Kandratsyeva   21:16  15:21  21:15    M.Mackeviča   31  
 200   07 d.  10:00  U-13   MV    J.Kavaliauskaitė   18:21  18:21    A.Priedniece   19  
 201   07 d.  10:00  U-13   MV    E.Dindaitė   21:8  22:20    A.Jarutytė   22  
 202   07 d.  10:00  U-15   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   21:17  9:21  21:15    V.Šukys  M.Sukackaitė   31  
 203   07 d.  10:00  U-15   MX    K.Männik  H.Merisalu   21:17  21:17    M.Joost  K.Voore   21  
 204   07 d.  10:00  U-15   MX    M.Mackevičius  M.Marcinkevičiūtė   19:21  20:22    I.Fralou  A.Kandratsyeva   23  
 205   07 d.  10:00  U-15   MX    A.Kaminskas  G.Tomkevičiūtė   13:21  12:21    R.Lidaks  P.Mackevica   16  
 206   07 d.  10:00  U-15   MX    E.Klarenbeek  E.Kazlauskaitė   0:0    .    
 207   07 d.  10:30  U-13   VV    M.Joost   21:7  21:4    K.Filipenka   15  
 208   07 d.  10:30  U-13   VV    B.Litvinenko   21:17  21:15    D.Leonovič   21  
 209   07 d.  10:30  U-13   VV    E.Jonkus   0:21    T.Žibūda    
 210   07 d.  10:30  U-13   VV    B.Kamantauskas   21:0    M.Lukonas    
 211   07 d.  10:30  U-13   VV    T.Puišys   19:21  16:21    E.Romka   22  
 212   07 d.  10:30  U-13   VV    A.Zavackas   21:9  21:5    A.Mažeika   12  
 213   07 d.  10:30  U-13   VV    P.Kovas   21:16  15:21  21:17    R.Ivanauskas   31  
 214   07 d.  10:30  U-13   VV    J.Skirgaila   21:16  23:21    B.Markevičius   21  
 215   07 d.  11:00  U-15   MV    M.Sukackaitė   21:18  21:12    A.Kandratsyeva   20  
 216   07 d.  11:00  U-15   MV    J.Kelečiūtė   15:21  17:21    H.Merisalu   21  
 217   07 d.  11:00  U-15   MV    K.Voore   19:21  21:9  21:17    M.Barauskaitė   32  
 218   07 d.  11:00  U-15   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:0    S.Borisenko    
 219   07 d.  11:00  U-15   MV    A.Nikalayeva   21:12  21:23  21:10    M.Āboltiņā   31  
 220   07 d.  11:00  U-15   MV    S.Yanovskaya   21:3  21:4    D.Bespalova   12  
 221   07 d.  11:00  U-15   MV    E.Briede   0:21    A.Petkevičiūtė    
 222   07 d.  11:00  U-15   MV    P.Mackevica   21:11  21:10    G.Tomkevičiūtė   14  
 223   07 d.  11:30  U-15   VV    D.Pakšys   21:11  14:21  21:17    K.Männik   30  
 224   07 d.  11:30  U-15   VV    I.Fralou   12:21  21:15  21:12    M.Mackevičius   38  
 225   07 d.  11:30  U-15   VV    M.Šatkauskas   10:21  7:21    V.Šukys   15  
 226   07 d.  11:30  U-15   VV    E.Klarenbeek   10:21  21:18  16:21    N.Budrikas   31  
 227   07 d.  11:30  U-15   VV    A.Kaminskas   21:15  21:13    D.Gabriūnas   20  
 228   07 d.  11:30  U-15   VV    R.Lidaks   11:21  21:15  21:15    P.Jakubčionis   23  
 229   07 d.  11:30  U-13   MX    T.Puišys  J.Šalnaitė   14:21  15:21    K.Filipenka  K.Kandratsyeva   24  
 230   07 d.  11:30  U-13   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   21:10  21:8    B.Litvinenko  P.Krat   18  
 231   07 d.  11:30  U-13   MX    E.Romka  M.Mackeviča   25:23  21:9    P.Kovas  A.Priedniece   22  
46 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.