Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-05 2019-04-05 2019-04-05  
 1   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[7] 16:00    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 8   Karyna Kandratsyeva ,   Polina Krat    21:12  21:14 [20']    
  [31] 18:00    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė  
 5   Nikola Greta Bambāne ,   Estere Buka      21:18  13:21  21:15 [33']  
[8] 16:00    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
 4   Jorūnė Šalnaitė ,   Jorė Kavaliauskaitė    21:8  21:5 [15']    1-a vieta
    [49] 19:00    T.Leonovič, G.Vedrickaitė
 3   Taja Leonovič ,   Greta Vedrickaitė        20:22  21:10  23:21 [34']
[9] 16:30    T.Leonovič, G.Vedrickaitė    
 6   Aistė Jarutytė ,   Marija Rimkutė    21:14  21:11 [19']    
  [32] 18:00    T.Leonovič, G.Vedrickaitė  
 7   Madara Mackeviča ,   Anete Priedniece      21:12  21:17 [22']  
[10] 16:30    M.Mackeviča, A.Priedniece    
 2   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė    22:20  23:21 [26']    
     
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  3-a vieta
  [50] 19:00    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė
   M.Mackeviča, A.Priedniece   21:8  21:5 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Kandratsyeva, P.Krat    
  [33] 18:00    K.Kandratsyeva, P.Krat  
   N.Bambāne, E.Buka   21:11  21:5 [15']  5-a vieta
    [51] 19:00    K.Kandratsyeva, P.Krat
   A.Jarutytė, M.Rimkutė     21:14  21:13 [24']
  [34] 18:00    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   21:11  21:18 [18']  
       
       
     N.Bambāne, E.Buka  7-a vieta
    [52] 19:00    A.Jarutytė, M.Rimkutė
     A.Jarutytė, M.Rimkutė   21:6  21:16 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.