Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [127] 18:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
    13:21  21:9  21:16 [27']    
[111] 17:00    V.Razbadauskas, G.Gumbytė      
 8   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
  21:14  21:11 [14']      
    [141] 19:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Gediminas Jauniškis 
 Akvilė Kazlienė  
      21:16  19:21  21:18 [32']  
[112] 17:00    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 12   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:9  21:16 [14']      
  [128] 18:00    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 13   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
    18:21  21:17  21:15 [26']    
[113] 17:00    G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 4   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:16  21:9 [15']       1-a vieta
      [147] 19:30   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
 3   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
        17:21  21:16  21:7 [38']
[114] 17:00    S.Jurkevičius, E.San Sansches      
 14   Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
  21:10  21:15 [16']      
  [129] 18:00    A.Pečiboršč, K.Janutaitė    
 11   Vytautas Šeibutas 
 Aldona Šimanskaitė 
    16:21  21:18  21:18 [31']    
[115] 17:00    A.Pečiboršč, K.Janutaitė      
 6   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
  21:10  21:12 [13']      
    [142] 19:00    J.Seniūnas, V.Giedra  
 7   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
      22:20  15:21  21:18 [33']  
[116] 17:30    E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 10   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:16  19:21  21:18 [29']      
  [130] 18:00    J.Seniūnas, V.Giedra    
 15         21:16  21:17 [18']    
 J.Seniūnas, V.Giedra      
 2   Jonas Seniūnas 
 Vida Giedra 
  ->    D.Martinaitis, L.Venckutė   3-a vieta
      [148] 19:30    D.Martinaitis, L.Venckutė
       A.Pečiboršč, K.Janutaitė   23:21  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
    [143] 19:00    V.Razbadauskas, G.Gumbytė  
     G.Stravinskas, R.Milašauskaitė   17:21  21:15  21:16 [26']   5-a vieta
      [149] 19:30    V.Razbadauskas, G.Gumbytė
     S.Jurkevičius, E.San Sansches     21:13  21:16 [16']
    [144] 19:00    E.Litvinskas, J.Chomskytė  
     E.Litvinskas, J.Chomskytė   21:13  21:13 [16']  
         
         
       G.Stravinskas, R.Milašauskaitė   7-a vieta
      [150] 19:30    G.Stravinskas, R.Milašauskaitė
       S.Jurkevičius, E.San Sansches   21:10  19:21  21:16 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
   P.Rudokas, G.Rudokienė   ->    
    [145] 19:00    G.Jauniškis, A.Kazlienė  
   G.Jauniškis, A.Kazlienė     21:17  13:21  21:13 [26']  
  [131] 18:30    G.Jauniškis, A.Kazlienė    
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:10  21:12 [12']     9-a vieta
      [151] 19:30    G.Jauniškis, A.Kazlienė
   D.Sirvydis, J.Kairienė       21:17  21:16 [16']
  [132] 18:30    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė    
   V.Šeibutas, A.Šimanskaitė   21:18  21:12 [17']    
    [146] 19:30    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė     7:21  21:15  21:9 [20']  
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
    ->    
         
       P.Rudokas, G.Rudokienė   11-a vieta
      [152] 19:30    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė
       V.Šeibutas, A.Šimanskaitė   21:16  13:21  21:15 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Viruišis, I.Ivoškienė  
     A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->   13-a vieta
      [153] 20:00   D.Sirvydis, J.Kairienė
     D.Sirvydis, J.Kairienė     21:0
     D.Sirvydis, J.Kairienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.