Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Talia Ng     Dėl 1-16 vietos        
 T.Ng        
 32       ->        
  [50] 16:00    T.Ng      
 17   Anastasiia Kosenchuk      21:7  21:4 [17']      
[12] 11:00   A.Kosenchuk        
 16   Kirstin Boonen      B/Ž        
    [78] 10:25    T.Ng    
 9   Andra Mai Hoop        21:8  21:12 [25']    
 A.Hoop        
 24       ->        
  [52] 16:20    A.Khodyreva      
 25   Anna Khodyreva      21:4  21:15 [18']      
[13] 11:20    A.Khodyreva        
 8   Veranika Tarusava    21:11  21:16 [22']        
      [97] 15:00    T.Ng  
 5   Anna Duda          21:8  21:2 [20']  
 A.Duda        
 28       ->        
  [53] 16:20    C.Racloz      
 21   Caroline Racloz      20:22  21:17  21:16 [43']      
[14] 11:20    C.Racloz        
 12   Samanta Golubickaitė    21:18  21:18 [27']        
    [83] 11:35    P.Murėnaitė    
 13   Alexandra Remenova        15:21  21:17  21:19 [30']    
[15] 11:30   R.Üprus        
 20   Ramona Üprus      B/Ž        
  [54] 16:30    P.Murėnaitė      
 29   Eiprila Briede      18:21  21:18  21:19 [37']      
[16] 11:30    P.Murėnaitė        
 4   Perla Murėnaitė    21:10  21:13 [19']         1-a vieta
       
 3   Sofia Slosiarikova            ->
[17] 11:50    C.Kruus        
 30   Catlyn Kruus    21:19  23:21 [30']        
  [51] 16:00    C.Kruus      
 19   Signė Borisenko      24:22  21:8 [23']      
[18] 11:50    A.Radziszewska        
 14   Aleksandra Radziszewska    21:13  21:5 [18']        
    [79] 10:25    C.Kruus    
 11   Live Grønbech        21:17  22:20 [28']    
[19] 12:00    L.Grønbech        
 22   Annemarija Lorena Priede    21:14  21:9 [22']        
  [55] 16:30    J.Franconville      
 27         21:6  21:6 [18']      
 J.Franconville        
 6   Julie Franconville    ->        
      [102] 17:10    C.Lassaux  
 7   Mia Tarcalova          21:19  21:12 [26']  
[20] 12:00   G.Mockutė        
 26   Gabija Mockutė      B/Ž        
  [56] 16:50    M.Sukackaitė      
 23         21:8  20:22  21:16 [30']      
 M.Sukackaitė        
 10   Monika Sukackaitė    ->        
    [80] 10:35    C.Lassaux    
 15   Oresta Ščerbakova        21:9  21:6 [17']    
[21] 12:20    N.Rakhmetullayeva        
 18   Nargiza Rakhmetullayeva    21:16  21:13 [23']      P.Murėnaitė   3-a vieta
  [57] 16:50    C.Lassaux  
 31         21:5  21:4 [16']    C.Kruus   ->
 C.Lassaux        
 2   Clara Lassaux    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Khodyreva    
       
       C.Racloz   ->   5-a vieta
       
       J.Franconville     ->
       
       M.Sukackaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kosenchuk      
       
     A.Hoop   ->    
       
     A.Duda     ->  
       
     R.Üprus   ->     9-a vieta
       
     A.Radziszewska       ->
       
     L.Grønbech   ->    
       
     G.Mockutė     ->  
       
     N.Rakhmetullayeva   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Boonen   ->      
       
      ->    
       
   V.Tarusava   ->      
       
        ->  
       
   S.Golubickaitė   ->      
    [82]    
   A.Remenova     ->    
       
   E.Briede   ->       17-a vieta
       
   S.Slosiarikova         ->
       
   S.Borisenko   ->      
       
   A.Priede     ->    
       
    ->      
       
   M.Tarcalova       ->  
       
    ->      
       
   O.Ščerbakova     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.