Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Andrius Kordušas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, R.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [75] 13:00    A.Kordušas, R.Kavaliauskas    
 9   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    15:21  21:9  21:13 [22']    
[63] 12:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka      
 8   Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
  21:18  21:13 [17']      
    [86] 14:00    A.Kordušas, R.Kavaliauskas  
 5   Vitali Lobach 
 Julius Masaitis 
      21:15  21:19 [17']  
 V.Lobach, J.Masaitis      
 12       ->      
  [76] 13:00    V.Stončius, E.Čižinauskas    
 13         21:16  21:10 [17']    
 V.Stončius, E.Čižinauskas      
 4   Valentas Stončius 
 Evaldas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [104] 14:30    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
        21:15  21:12 [18']
 D.Čeplinskas, T.Lukoševičius      
 14       ->      
  [77] 13:30    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius    
 11         21:16  16:21  21:19 [31']    
 M.Petkevičius, T.Karkalas      
 6   Mantas Petkevičius 
 Tadas Karkalas 
  ->      
    [87] 14:00    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Kiryl Ashurkevich 
 Vidas Salietis 
      21:15  21:13 [20']  
[64] 12:30    K.Ashurkevich, V.Salietis      
 10   Amin Pourhadi 
 Mikhail Volhin 
  21:9  21:17 [18']      
  [78] 13:30    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 15         21:23  21:5  21:9 [28']    
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  ->    V.Stončius, E.Čižinauskas   3-a vieta
      [105] 15:00    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
       D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   21:18  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Metelskiy, M.Piatrushka    
    [88] 14:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka  
     V.Lobach, J.Masaitis   21:13  21:14 [19']   5-a vieta
      [106] 15:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka
     M.Petkevičius, T.Karkalas     14:21  21:15  21:15 [23']
    [89] 14:00    K.Ashurkevich, V.Salietis  
     K.Ashurkevich, V.Salietis   21:19  21:9 [17']  
         
         
       V.Lobach, J.Masaitis   7-a vieta
      [107] 15:00    V.Lobach, J.Masaitis
       M.Petkevičius, T.Karkalas   21:19  19:21  21:19 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Malakauskas, L.Pakula    
   S.Malakauskas, L.Pakula   ->    
     S.Malakauskas, L.Pakula  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [108] 15:00    S.Malakauskas, L.Pakula
        14:21  26:24  21:10 [30']
   .    
    ->    
     A.Pourhadi, M.Volhin  
   A.Pourhadi, M.Volhin     ->  
   A.Pourhadi, M.Volhin    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.