Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 45+, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Reimo Rajasalu    Dėl 1-8 vietos      
 R.Rajasalu      
 16       ->      
  [219] 17:20   R.Rajasalu    
 9   Žanas Ramonas      21:15  21:8 [24']    
[201] 16:30   G.Pirktinš      
 8   Guntis Pirktinš    21:5  21:10 [18']      
    [235] 18:15   R.Rajasalu  
 5   Saulius Eibukas        21:11  21:18 [22']  
[202] 16:55   A.Zanders      
 12   Ainārs Zanders    21:17  21:15 [27']      
  [220] 17:20   K.Zakis    
 13   Andrius Kordušas      21:8  21:23  21:13 [66']    
[203] 16:55   K.Zakis      
 4   Kaspars Zakis    13:21  21:17  21:13 [40']       1-a vieta
      [245] 18:45   U.Briedis
 3   Elmoras Adakauskas          21:10  21:16 [31']
 E.Adakauskas      
 14       ->      
  [221] 17:20   S.Stravinskas    
 11   Salvijus Stravinskas      12:21  21:18  21:19 [45']    
[204] 16:55   S.Stravinskas      
 6   Albertas Rimkus    16:21  21:19  21:17 [49']      
    [236] 18:15   U.Briedis  
 7   Audrius Vilčinskas        21:11  21:15  
[205] 16:55   A.Vilčinskas      
 10   Mantas Zinkevičius    8:21  21:14  21:17 [36']      
  [222] 17:20   U.Briedis    
 15         21:6  21:11 [18']    
 U.Briedis      
 2   Ugis Briedis    ->    K.Zakis   3-a vieta
      [246] 18:45   S.Stravinskas
       S.Stravinskas   21:16  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Pirktinš    
    [237] 18:15   A.Zanders  
     A.Zanders   21:17  21:18 [20']   5-a vieta
      [247] 18:45   A.Zanders
     E.Adakauskas     21:16  21:10
    [238] 18:15   A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   17:21  21:18  25:23 [18']  
         
         
       G.Pirktinš   7-a vieta
      [248] 18:45   E.Adakauskas
       E.Adakauskas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas   ->    
    [239] 18:15   A.Kordušas  
   S.Eibukas     21:14  21:18  
  [226] 17:20   A.Kordušas    
   A.Kordušas   21:16  21:13 [22']     9-a vieta
      [249] 18:45   A.Rimkus
        21:19  21:12 [19']
   A.Rimkus    
   A.Rimkus   ->    
    [240] 18:15   A.Rimkus  
   M.Zinkevičius     21:0  
   M.Zinkevičius    
    ->    
         
       Ž.Ramonas   11-a vieta
      [250] 18:45   Ž.Ramonas
       M.Zinkevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas  
     S.Eibukas   ->   13-a vieta
       S.Eibukas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.