Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 45+, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Reimo Rajasalu    Dėl 1-8 vietos      
 R.Rajasalu      
 16       ->      
  [219] 17:20   R.Rajasalu    
 9   Žanas Ramonas      21:15  21:8 [24']    
[201] 16:30   G.Pirktinš      
 8   Guntis Pirktinš    21:5  21:10 [18']      
    [235] 18:15   R.Rajasalu  
 5   Saulius Eibukas        21:11  21:18 [22']  
[202] 16:55   A.Zanders      
 12   Ainārs Zanders    21:17  21:15 [27']      
  [220] 17:20   K.Zakis    
 13   Andrius Kordušas      21:8  21:23  21:13 [66']    
[203] 16:55   K.Zakis      
 4   Kaspars Zakis    13:21  21:17  21:13 [40']       1-a vieta
      [245] 18:45   U.Briedis
 3   Elmoras Adakauskas          21:10  21:16 [31']
 E.Adakauskas      
 14       ->      
  [221] 17:20   S.Stravinskas    
 11   Salvijus Stravinskas      12:21  21:18  21:19 [45']    
[204] 16:55   S.Stravinskas      
 6   Albertas Rimkus    16:21  21:19  21:17 [49']      
    [236] 18:15   U.Briedis  
 7   Audrius Vilčinskas        21:11  21:15  
[205] 16:55   A.Vilčinskas      
 10   Mantas Zinkevičius    8:21  21:14  21:17 [36']      
  [222] 17:20   U.Briedis    
 15         21:6  21:11 [18']    
 U.Briedis      
 2   Ugis Briedis    ->    K.Zakis   3-a vieta
      [246] 18:45   S.Stravinskas
       S.Stravinskas   21:16  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Pirktinš    
    [237] 18:15   A.Zanders  
     A.Zanders   21:17  21:18 [20']   5-a vieta
      [247] 18:45   A.Zanders
     E.Adakauskas     21:16  21:10
    [238] 18:15   A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   17:21  21:18  25:23 [18']  
         
         
       G.Pirktinš   7-a vieta
      [248] 18:45   E.Adakauskas
       E.Adakauskas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas   ->    
    [239] 18:15   A.Kordušas  
   S.Eibukas     21:14  21:18  
  [226] 17:20   A.Kordušas    
   A.Kordušas   21:16  21:13 [22']     9-a vieta
      [249] 18:45   A.Rimkus
        21:19  21:12 [19']
   A.Rimkus    
   A.Rimkus   ->    
    [240] 18:15   A.Rimkus  
   M.Zinkevičius     21:0  
   M.Zinkevičius    
    ->    
         
       Ž.Ramonas   11-a vieta
      [250] 18:45   Ž.Ramonas
       M.Zinkevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas  
     S.Eibukas   ->   13-a vieta
       S.Eibukas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.