Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 45+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  Dėl 1-8 vietos      
[87] 13:10   M.Stankevičius, A.Kordušas      
 16   Bogdan Krysiak 
 Ainārs Zanders 
  21:7  21:14 [19']      
  [116] 14:00   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 9   Aigars Brečs 
 Guntis Pirktinš 
    21:14  21:15 [23']    
[88] 13:10   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas      
 8   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:16  10:21  21:18 [40']      
    [142] 14:50   N.Kijauskas, A.Kepežinskas  
 5   Sergey Dolskii 
 Vjatseslav Judajev 
      21:16  21:17 [27']  
[89] 13:10   S.Dolskii, V.Judajev      
 12   Ramūnas Paškevičius 
 Saulius Eibukas 
  21:14  21:14 [30']      
  [117] 14:00   N.Kijauskas, A.Kepežinskas    
 13   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    21:19  21:10 [34']    
[90] 13:10   N.Kijauskas, A.Kepežinskas      
 4   Nidas Kijauskas 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:9  21:6 [19']       1-a vieta
      [171] 15:40   L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Salvijus Stravinskas 
        21:14  21:15 [51']
[91] 13:10   E.Čižinauskas, S.Stravinskas      
 14   Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
  21:15  22:20 [26']      
  [118] 14:00   E.Čižinauskas, S.Stravinskas    
 11   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
    21:11  21:15 [24']    
[92] 13:10   J.Pauliukas, K.Poškus      
 6   Jurgis Pauliukas 
 Karolis Poškus 
  21:12  21:12 [26']      
    [143] 14:50   L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Darius Kubilius 
 Jovitas Gatelis 
      21:13  21:12 [32']  
[93] 13:10   D.Kubilius, J.Gatelis      
 10   Gunnar Kalajas 
 Kalle Tiitso 
  21:13  21:14 [24']      
  [119] 14:00   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 15   Aidas Stalmokas 
 Vitalijus Šalunovas 
    21:11  21:5 [32']    
[94] 13:10   L.Vaškevičius, V.Garmus      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  21:8  21:5 [22']    M.Stankevičius, A.Kordušas   3-a vieta
      [172] 15:40   M.Stankevičius, A.Kordušas
       E.Čižinauskas, S.Stravinskas   21:12  21:15 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas    
    [144] 14:50   S.Dolskii, V.Judajev  
     S.Dolskii, V.Judajev   21:14  21:12 [25']   5-a vieta
      [173] 15:40   D.Kubilius, J.Gatelis
     J.Pauliukas, K.Poškus     19:21  21:17  21:17 [41']
    [146] 14:50   D.Kubilius, J.Gatelis  
     D.Kubilius, J.Gatelis   21:10  21:11 [22']  
         
         
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
      [174] 15:40   J.Pauliukas, K.Poškus
       J.Pauliukas, K.Poškus   21:15  21:17 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   B.Krysiak, A.Zanders      
  [120] 14:00   B.Krysiak, A.Zanders    
   A.Brečs, G.Pirktinš   21:12  21:7 [25']    
    [147] 14:50   B.Krysiak, A.Zanders  
   R.Paškevičius, S.Eibukas     21:13  11:21  21:18 [50']  
  [121] 14:00   R.Paškevičius, S.Eibukas    
   A.Butkus, D.Likas   21:19  21:15 [27']     9-a vieta
      [175] 15:40   B.Krysiak, A.Zanders
   E.Litvinskas, E.Petrošius       21:0 [12']
  [122] 14:00   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:11  16:21  21:12 [33']    
    [148] 14:50   G.Kalajas, K.Tiitso  
   G.Kalajas, K.Tiitso     21:14  14:21  21:17 [45']  
  [123] 14:00   G.Kalajas, K.Tiitso    
   A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:9  21:16 [23']    
         
       R.Paškevičius, S.Eibukas   11-a vieta
      [176] 15:40   R.Paškevičius, S.Eibukas
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:12  21:18 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Brečs, G.Pirktinš    
    [149] 14:50   A.Brečs, G.Pirktinš  
     A.Butkus, D.Likas   21:17  21:18 [45']   13-a vieta
      [177] 15:40   E.Litvinskas, E.Petrošius
     E.Litvinskas, E.Petrošius     21:0
    [150] 14:50   E.Litvinskas, E.Petrošius  
     A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:15  21:18 [26']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   15-a vieta
      [178] 15:40   A.Butkus, D.Likas
       A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:16  21:19 [25']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.