Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Jurgis Pauliukas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, J.Pauliukas      
 16       ->      
  [108] 19:55   M.Dagilis, J.Pauliukas    
 9   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
    17:21  21:11  21:14 [32']    
[97] 18:40   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 8   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  23:21  21:19 [32']      
    [120] 21:10   T.Petrošius, A.Slušnys  
 5   Tomas Petrošius 
 Arnoldas Slušnys 
      21:12  21:11 [22']  
 T.Petrošius, A.Slušnys      
 12       ->      
  [109] 19:55   T.Petrošius, A.Slušnys    
 13         21:16  19:21  25:23 [40']    
 L.Supronas, L.Zavadskis      
 4   Linas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  ->       1-a vieta
      [129] 22:00   S.Januška, E.Slušnys
 3   Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
        14:21  21:19  21:17 [35']
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 14       ->      
  [110] 19:55   R.Bilius, A.Valantiejus    
 11   Mindaugas Jarošaitis 
 Audrius Petravičius 
    21:19  15:21  21:15 [34']    
[98] 18:40   S.Skurdauskas, Š.Stumbra      
 6   Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
  17:21  21:19  21:13 [35']      
    [121] 21:10   S.Januška, E.Slušnys  
 7   Mamertas Noreika 
 Vaidas Mackevičius 
      21:18  15:21  21:14 [25']  
[99] 19:05   M.Noreika, V.Mackevičius      
 10   Paulius Jūras 
 Artūras Nareika 
  21:12  23:21 [26']      
  [111] 20:20   S.Januška, E.Slušnys    
 15         21:8  21:19 [22']    
 S.Januška, E.Slušnys      
 2   Steponas Januška 
 Edgaras Slušnys 
  ->    M.Dagilis, J.Pauliukas   3-a vieta
      [130] 22:00   R.Bilius, A.Valantiejus
       R.Bilius, A.Valantiejus   21:13  21:19 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis    
    [122] 21:10   L.Supronas, L.Zavadskis  
     L.Supronas, L.Zavadskis   16:21  21:19  21:17 [34']   5-a vieta
      [131] 22:25   S.Skurdauskas, Š.Stumbra
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra     21:18  21:11 [49']
    [123] 21:35   S.Skurdauskas, Š.Stumbra  
     M.Noreika, V.Mackevičius   20:22  21:12  21:17 [38']  
         
         
       V.Martinkus, G.Vaičiulis   7-a vieta
     
       M.Noreika, V.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
     S.Galentas, A.Jachontovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [124] 21:35   S.Galentas, A.Jachontovas
        21:16  13:21  21:18 [36']
   M.Jarošaitis, A.Petravičius    
   M.Jarošaitis, A.Petravičius   ->    
    [112] 20:20   P.Jūras, A.Nareika  
   P.Jūras, A.Nareika     21:19  21:12 [24']  
   P.Jūras, A.Nareika    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Jarošaitis, A.Petravičius
       M.Jarošaitis, A.Petravičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.