Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [9] 09:55   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 9   Zita Jarošaitienė 
 Modesta Bogužaitė 
    21:18  21:18 [25']    
[1] 09:20   Z.Jarošaitienė, M.Bogužaitė      
 8   Sigita Flaksienė 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  15:21  21:12 [32']      
    [19] 10:55   L.Chomskytė, V.Zonytė  
 5   Laima Chomskytė 
 Viktorija Zonytė 
      22:20  21:17 [26']  
[2] 09:20   L.Chomskytė, V.Zonytė      
 12   Jurita Repšienė 
 Sandra Bučiūtė-Paulauskienė 
  21:16  21:5 [21']      
  [10] 10:05   L.Chomskytė, V.Zonytė    
 13         21:23  21:14  21:10 [33']    
 K.Nareikienė, A.Šafranovičiūtė      
 4   Kristina Nareikienė 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [29] 12:00   V.Martinkienė, M.Petreikytė
 3   Dalia Bogatko 
 Skaistė Kliaubienė 
        21:18  21:7 [23']
 D.Bogatko, S.Kliaubienė      
 14       ->      
  [11] 10:05   V.Martinkienė, M.Petreikytė    
 11   Aistė Vainoraitė 
 Liuda Vainorienė 
    21:11  21:13 [24']    
[3] 09:20   V.Martinkienė, M.Petreikytė      
 6   Vaida Martinkienė 
 Monika Petreikytė 
  21:15  21:13 [23']      
    [20] 10:55   V.Martinkienė, M.Petreikytė  
 7   Jurga Misiuvienė 
 Ieva Vidzėnienė 
      19:21  22:20  21:17 [32']  
[4] 09:20   J.Misiuvienė, I.Vidzėnienė      
 10   Ineta Šypalė 
 Rima Januškienė 
  21:7  21:14 [22']      
  [12] 10:05   J.Misiuvienė, I.Vidzėnienė    
 15         21:14  21:19 [24']    
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 2   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   3-a vieta
      [30] 12:00   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
       J.Misiuvienė, I.Vidzėnienė   22:20  21:11 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Z.Jarošaitienė, M.Bogužaitė    
    [21] 10:55   K.Nareikienė, A.Šafranovičiūtė  
     K.Nareikienė, A.Šafranovičiūtė   21:16  21:13 [23']   5-a vieta
      [31] 12:00   R.Platakytė, J.Sereckienė
     D.Bogatko, S.Kliaubienė     21:12  14:21  21:14 [33']
    [22] 10:55   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     R.Platakytė, J.Sereckienė   21:17  21:13 [23']  
         
         
       Z.Jarošaitienė, M.Bogužaitė   7-a vieta
      [32] 12:00   Z.Jarošaitienė, M.Bogužaitė
       D.Bogatko, S.Kliaubienė   21:10  21:14 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Flaksienė, J.Pilypaitė    
   S.Flaksienė, J.Pilypaitė   ->    
    [13] 10:05   S.Flaksienė, J.Pilypaitė  
   J.Repšienė, S.Bučiūtė-Paulauskienė     21:15  21:7 [19']  
   J.Repšienė, S.Bučiūtė-Paulauskienė    
    ->     9-a vieta
      [23] 11:20   S.Flaksienė, J.Pilypaitė
        22:20  21:12 [26']
   A.Vainoraitė, L.Vainorienė    
   A.Vainoraitė, L.Vainorienė   ->    
    [14] 10:30   A.Vainoraitė, L.Vainorienė  
   I.Šypalė, R.Januškienė     22:20  21:13 [29']  
   I.Šypalė, R.Januškienė    
    ->    
         
       J.Repšienė, S.Bučiūtė-Paulauskienė   11-a vieta
      [24] 11:20   I.Šypalė, R.Januškienė
       I.Šypalė, R.Januškienė   22:20  21:15 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.