Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, G.Dima      
 16       ->      
   E.Slušnys, G.Dima    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [79] 13:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
 5   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
      18:21  21:16  21:8 [31']  
 M.Maulė, A.Thapliyal      
 12       ->      
  [60] 12:50   M.Maulė, A.Thapliyal    
 13         21:11  21:10 [22']    
 M.Noreika, Š.Stumbra      
 4   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  ->       1-a vieta
      [99] 14:40   J.Petkus, I.Reznikas
 3   Jonas Petkus 
 Ignas Reznikas 
        14:21  21:13  21:13 [38']
 J.Petkus, I.Reznikas      
 14       ->      
  [61] 12:50   J.Petkus, I.Reznikas    
 11   Aurimas Meškinis 
 Augustas Janušonis 
    21:4  21:13 [22']    
[42] 11:35   T.Supronas, L.Zavadskis      
 6   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  21:11  21:11 [9']      
    [80] 13:45   J.Petkus, I.Reznikas  
 7   Andrius Montrimas 
 Mantas Palubinskas 
      22:20  19:21  21:16 [48']  
[43] 11:35   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 10   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:19  21:13 [24']      
  [62] 12:50   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 15         21:9  21:7 [19']    
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  ->    E.Slušnys, G.Dima   3-a vieta
      [100] 14:40   E.Slušnys, G.Dima
       M.Dagilis, A.Kvedarauskas   21:14  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     M.Noreika, Š.Stumbra  
     M.Noreika, Š.Stumbra   ->   5-a vieta
      [101] 14:40   M.Noreika, Š.Stumbra
     T.Supronas, L.Zavadskis     25:23  21:15 [27']
    [81] 13:45   T.Supronas, L.Zavadskis  
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   21:9  25:27  21:12 [34']  
         
         
        7-a vieta
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Montrimas, M.Palubinskas
        ->
   A.Meškinis, A.Janušonis    
   A.Meškinis, A.Janušonis   ->    
    [82] 13:45   A.Montrimas, M.Palubinskas  
   A.Montrimas, M.Palubinskas     21:15  21:5 [21']  
   A.Montrimas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Meškinis, A.Janušonis
       A.Meškinis, A.Janušonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.