Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 D 
 23           3 
 30           3 
 11           1.5 
 14           1.5 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   23 d.  10:00  U-19 D   MV    E.Pocevičiūtė   10:21  14:21    M.Kolojanskaitė   20'  
 2   23 d.  10:00  U-19 D   MV    M.Leonovič   21:11  21:9    V.Šleiniūtė   20'  
 3   23 d.  10:00  U-19 D   MV    Ū.Budrytė   0:21  1:21    A.Klimaitė   15'  
 4   23 d.  10:00  U-19 D   MV    G.Gedminaitė   21:11  21:5    U.Ivanauskaitė   20'  
 5   23 d.  10:15  U-19 D   MV    G.Velykytė   21:15  21:13    L.Radavičiūtė   22'  
 6   23 d.  10:15  U-19 D   MV    U.Mackevičiūtė   21:7  21:5    E.Vilimaitė   19'  
 7   23 d.  10:15  U-19 D   MV    G.Vyšniauskaitė   8:21  11:21    M.Levickaitė   20'  
 8   23 d.  10:15  U-19 D   MV    A.Nutautaitė   21:8  21:8    Ž.Dzimidaitė   21'  
 9   23 d.  10:35  U-19 D   MV    D.Tracevičiūtė   15:21  21:15  21:14    S.Liutkutė   31'  
 10   23 d.  10:35  U-19 D   MV    E.Elzbergaitė   21:16  21:10    E.Kelpšaitė   19'  
 11   23 d.  10:35  U-19 D   MV    M.Monkevičiūtė   12:21  12:21    L.Budrytė   21'  
 12   23 d.  10:35  U-19 D   MV    G.Beržinskaitė   21:6  21:5    A.Klimaitė   15'  
 13   23 d.  10:55  U-19 D   MV    V.Žakaitytė   11:21  6:21    D.Norgailaitė   16'  
 14   23 d.  10:55  U-19 D   MV    S.Sabakonytė   11:21  13:21    G.Velykytė   17'  
 15   23 d.  10:55  U-19 D   MV    N.Seniūnaitė   21:6  21:5    M.Kolojanskaitė   15'  
 16   23 d.  10:55  U-19 D   MV    M.Leonovič   3:21  4:21    A.Klimaitė   19'  
 17   23 d.  11:15  U-19 D   MV    G.Gedminaitė   21:15  21:10    G.Velykytė   19'  
 18   23 d.  11:15  U-19 D   MV    U.Mackevičiūtė   5:21  5:21    M.Levickaitė   18'  
 19   23 d.  11:15  U-19 D   MV    A.Nutautaitė   21:17  21:15    D.Tracevičiūtė   23'  
 20   23 d.  11:15  U-19 D   MV    E.Elzbergaitė   21:11  19:21  7:21    L.Budrytė   37'  
 21   23 d.  11:35  U-19 D   MV    G.Beržinskaitė   21:14  22:20    D.Norgailaitė   18'  
 22   23 d.  11:35  U-19 D   MV    G.Velykytė   10:21  15:21    E.Dindaitė   21'  
 23   23 d.  11:35  U-19 D   MV    V.Šleiniūtė   21:8  21:14    Ū.Budrytė   19'  
 24   23 d.  11:35  U-19 D   MV    U.Ivanauskaitė   11:21  11:21    L.Radavičiūtė   18'  
 25   23 d.  11:55  U-19 D   MV    E.Vilimaitė   12:21  6:21    G.Vyšniauskaitė   17'  
 26   23 d.  11:55  U-19 D   MV    Ž.Dzimidaitė   15:21  13:21    S.Liutkutė   22'  
 27   23 d.  11:55  U-19 D   MV    E.Kelpšaitė   5:21  10:21    M.Monkevičiūtė   17'  
 28   23 d.  11:55  U-19 D   MV    A.Klimaitė   14:21  2:21    V.Žakaitytė   15'  
 29   23 d.  12:15  U-19 D   MV    N.Seniūnaitė   21:14  24:22    A.Klimaitė   25'  
 30   23 d.  12:15  U-19 D   MV    G.Gedminaitė   7:21  9:21    M.Levickaitė   20'  
 31   23 d.  12:15  U-19 D   MV    A.Nutautaitė   21:11  21:18    L.Budrytė   26'  
 32   23 d.  12:15  U-19 D   MV    G.Beržinskaitė   9:21  10:21    E.Dindaitė   19'  
 33   23 d.  12:35  U-19 D   MV    M.Kolojanskaitė   21:18  21:12    M.Leonovič   22'  
 34   23 d.  12:35  U-19 D   MV    G.Velykytė   10:21  14:21    U.Mackevičiūtė   21'  
 35   23 d.  12:35  U-19 D   MV    D.Tracevičiūtė   21:17  14:21  15:21    E.Elzbergaitė   32'  
 36   23 d.  12:35  U-19 D   MV    D.Norgailaitė   13:21  12:21    G.Velykytė   19'  
 37   23 d.  12:55  U-19 D   MV    E.Pocevičiūtė   21:11  21:11    V.Šleiniūtė   19'  
 38   23 d.  12:55  U-19 D   MV    L.Radavičiūtė   21:17  17:21  18:21    G.Vyšniauskaitė   32'  
 39   23 d.  12:55  U-19 D   MV    S.Liutkutė   21:16  21:16    M.Monkevičiūtė   27'  
 40   23 d.  12:55  U-19 D   MV    V.Žakaitytė   12:21  17:21    S.Sabakonytė   17'  
 41   23 d.  13:15  U-19 D   MV    N.Seniūnaitė   21:16  21:16    M.Levickaitė   21'  
 42   23 d.  13:15  U-19 D   MV    A.Nutautaitė   13:21  9:21    E.Dindaitė   23'  
 43   23 d.  13:15  U-19 D   MV    A.Klimaitė   21:9  21:11    G.Gedminaitė   19'  
 44   23 d.  13:15  U-19 D   MV    L.Budrytė   21:9  21:19    G.Beržinskaitė   20'  
 45   23 d.  13:35  U-19 D   MV    M.Kolojanskaitė   22:24  19:21    U.Mackevičiūtė   27'  
 46   23 d.  13:35  U-19 D   MV    E.Elzbergaitė   21:18  12:21  16:21    G.Velykytė   36'  
 47   23 d.  13:35  U-19 D   MV    E.Pocevičiūtė   18:21  19:21    G.Vyšniauskaitė   22'  
 48   23 d.  13:35  U-19 D   MV    S.Liutkutė   21:17  21:11    S.Sabakonytė   19'  
 49   23 d.  14:00  U-19 D   VD    P.Bambalas  D.Jucius   10:21  18:21    A.Dikšaitis  M.Dikšaitis   20'  
 50   23 d.  14:00  U-19 D   VD    R.Vaitkevičius  P.Taura   11:21  10:21    J.Altaravičius  E.Samoška   19'  
 51   23 d.  14:00  U-19 D   VD    K.Andrijauskas  J.Lingaitis   14:21  14:21    R.Čekauskas  N.Kunickas   24'  
 52   23 d.  14:20  U-19 D   MV    N.Seniūnaitė   21:23  21:10  21:17    E.Dindaitė   40'  
 53   23 d.  14:20  U-19 D   MV    M.Levickaitė   21:23  21:14  21:16    A.Nutautaitė   35'  
 54   23 d.  14:20  U-19 D   VD    B.Bačkaitis  D.Tankevič   21:6  21:19    A.Dikšaitis  M.Dikšaitis   25'  
 55   23 d.  14:20  U-19 D   VD    A.Jarmalauskas  D.Sukanka   12:21  9:21    U.Lygnugaris  D.Ausiejus   22'  
 56   23 d.  14:40  U-19 D   VD    P.Alijošius  T.Tenikaitis   21:12  21:15    J.Altaravičius  E.Samoška   24'  
 57   23 d.  14:40  U-19 D   VD    R.Čekauskas  N.Kunickas   11:21  3:21    A.Baranauskas  N.Juodsnukis   18'  
 58   23 d.  14:40  U-19 D   VD    R.Vaitkevičius  P.Taura   19:21  13:21    K.Andrijauskas  J.Lingaitis   24'  
 59   23 d.  15:00  U-19 D   MD    E.Kelpšaitė  M.Monkevičiūtė   15:21  26:24  13:21    M.Kolojanskaitė  S.Liutkutė   41'  
 60   23 d.  15:00  U-19 D   MD    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   21:11  21:13    S.Sabakonytė  A.Klimaitė   19'  
 61   23 d.  15:00  U-19 D   MD    D.Tracevičiūtė  G.Vyšniauskaitė   21:16  21:5    L.Radavičiūtė  V.Žakaitytė   19'  
 62   23 d.  15:00  U-19 D   MD    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   21:8  21:7    U.Ivanauskaitė  E.Vilimaitė   8'  
 63   23 d.  15:20  U-19 D   MD    Ž.Dzimidaitė  E.Pocevičiūtė   19:21  14:21    A.Klimaitė  M.Leonovič   22'  
 64   23 d.  15:20  U-19 D   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21:13  21:13    G.Velykytė  G.Velykytė   18'  
 65   23 d.  15:20  U-19 D   VD    B.Bačkaitis  D.Tankevič   21:9  21:13    U.Lygnugaris  D.Ausiejus   22'  
 66   23 d.  15:20  U-19 D   VD    P.Alijošius  T.Tenikaitis   21:18  17:21  15:21    A.Baranauskas  N.Juodsnukis   33'  
 67   23 d.  15:40  U-19 D   VD    A.Dikšaitis  M.Dikšaitis   21:4  21:9    A.Jarmalauskas  D.Sukanka   19'  
 68   23 d.  15:40  U-19 D   VD    J.Altaravičius  E.Samoška   21:11  21:18    R.Čekauskas  N.Kunickas   21'  
 69   23 d.  15:40  U-19 D   VD    P.Bambalas  D.Jucius   21:13  21:18    K.Andrijauskas  J.Lingaitis   22'  
 70   23 d.  15:40  U-19 D   MD    E.Dindaitė  N.Seniūnaitė   21:4  21:9    M.Kolojanskaitė  S.Liutkutė   18'  
 71   23 d.  16:00  U-19 D   MD    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   21:15  17:21  21:10    D.Tracevičiūtė  G.Vyšniauskaitė   31'  
 72   23 d.  16:00  U-19 D   MD    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   21:14  21:15    A.Klimaitė  M.Leonovič   24'  
 73   23 d.  16:00  U-19 D   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   10:21  11:21    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21'  
 74   23 d.  16:00  U-19 D   MD    S.Sabakonytė  A.Klimaitė   21:16  11:21  17:21    L.Radavičiūtė  V.Žakaitytė   21'  
 75   23 d.  16:20  U-19 D   MD    U.Ivanauskaitė  E.Vilimaitė   18:21  22:24    Ž.Dzimidaitė  E.Pocevičiūtė   28'  
 76   23 d.  16:20  U-19 D   VD    B.Bačkaitis  D.Tankevič   15:21  16:21    A.Baranauskas  N.Juodsnukis   25'  
 77   23 d.  16:20  U-19 D   VD    U.Lygnugaris  D.Ausiejus   11:21  15:21    P.Alijošius  T.Tenikaitis   21'  
 78   23 d.  16:20  U-19 D   MD    E.Dindaitė  N.Seniūnaitė   21:11  21:23  21:12    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   33'  
 79   23 d.  16:45  U-19 D   MD    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   11:21  14:21    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   24'  
 80   23 d.  16:45  U-19 D   MD    M.Kolojanskaitė  S.Liutkutė   21:18  16:21  16:21    D.Tracevičiūtė  G.Vyšniauskaitė   34'  
 81   23 d.  16:45  U-19 D   MD    A.Klimaitė  M.Leonovič   17:21  13:21    A.Mažulytė  U.Tiškutė   25'  
 82   23 d.  16:45  U-19 D   MD    E.Kelpšaitė  M.Monkevičiūtė   20:22  21:12  16:21    L.Radavičiūtė  V.Žakaitytė   34'  
 83   23 d.  17:05  U-19 D   MD    Ž.Dzimidaitė  E.Pocevičiūtė   19:21  19:21    G.Velykytė  G.Velykytė   29'  
 84   23 d.  17:05  U-19 D   VV    A.Jarmalauskas   21:13  21:19    K.Andrijauskas   19'  
 85   23 d.  17:05  U-19 D   VV    R.Vaitkevičius   3:21  3:21    J.Altaravičius   15'  
 86   23 d.  17:25  U-19 D   VV    M.Dikšaitis   21:11  21:3    P.Taura   16'  
 87   23 d.  17:25  U-19 D   VV    A.Dikšaitis   21:16  21:10    R.Čekauskas   18'  
 88   23 d.  17:25  U-19 D   VV    D.Sukanka   8:21  9:21    P.Bambalas   16'  
 89   23 d.  17:25  U-19 D   VV    J.Lingaitis   11:21  6:21    D.Ausiejus   21'  
 90   23 d.  17:45  U-19 D   VV    D.Jucius   21:9  21:11    N.Kunickas   19'  
 91   23 d.  17:45  U-19 D   MD    E.Dindaitė  N.Seniūnaitė   21:14  21:19    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   25'  
 92   23 d.  17:45  U-19 D   MD    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   21:12  21:13    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   22'  
 93   23 d.  17:45  U-19 D   MD    L.Radavičiūtė  V.Žakaitytė   11:21  16:21    G.Velykytė  G.Velykytė   23'  
 94   23 d.  18:05  U-19 D   VV    D.Tankevič   21:9  21:2    A.Jarmalauskas   15'  
 95   23 d.  18:05  U-19 D   VV    A.Baranauskas   21:10  21:15    E.Samoška   18'  
 96   23 d.  18:05  U-19 D   VV    U.Lygnugaris   21:19  24:22    J.Altaravičius   32'  
 97   23 d.  18:05  U-19 D   VV    M.Dikšaitis   16:21  20:22    N.Juodsnukis   30'  
 98   23 d.  18:25  U-19 D   VV    P.Alijošius   15:21  22:20  21:19    A.Dikšaitis   34'  
 99   23 d.  18:25  U-19 D   VV    P.Bambalas   13:21  11:21    B.Bačkaitis   25'  
 100   23 d.  18:25  U-19 D   VV    P.Povilonis   21:8  21:7    D.Ausiejus   16'  
 101   23 d.  18:25  U-19 D   VV    D.Jucius   8:21  21:23    T.Tenikaitis   22'  
 102   23 d.  18:45  U-19 D   VV    D.Tankevič   18:21  21:18  21:15    A.Baranauskas   34'  
 103   23 d.  18:45  U-19 D   VV    U.Lygnugaris   9:21  10:21    N.Juodsnukis   18'  
 104   23 d.  18:45  U-19 D   VV    P.Alijošius   8:21  11:21    B.Bačkaitis   19'  
 105   23 d.  18:45  U-19 D   VV    P.Povilonis   21:23  10:21    T.Tenikaitis   22'  
 106   23 d.  19:05  U-19 D   VV    A.Jarmalauskas   17:21  13:21    E.Samoška   21'  
 107   23 d.  19:05  U-19 D   VV    J.Altaravičius   19:21  17:21    M.Dikšaitis   20'  
 108   23 d.  19:05  U-19 D   VV    A.Dikšaitis   18:21  21:18  21:14    P.Bambalas   33'  
 109   23 d.  19:05  U-19 D   VV    D.Ausiejus   19:21  19:21    D.Jucius   23'  
 110   23 d.  19:25  U-19 D   VV    K.Andrijauskas   0:0    .    
 111   23 d.  19:25  U-19 D   VV    R.Vaitkevičius   14:21  22:20  19:21    P.Taura   33'  
 112   23 d.  19:25  U-19 D   VV    R.Čekauskas   21:11  21:13    D.Sukanka   18'  
 113   23 d.  19:25  U-19 D   VV    J.Lingaitis   21:17  19:21  21:11    N.Kunickas   21'  
 114   23 d.  19:45  U-19 D   VV    D.Tankevič   21:7  21:15    N.Juodsnukis   18'  
 115   23 d.  19:45  U-19 D   VV    B.Bačkaitis   21:16  21:23  21:16    T.Tenikaitis   38'  
 116   23 d.  19:45  U-19 D   VV    A.Baranauskas   21:15  21:13    U.Lygnugaris   19'  
 117   23 d.  19:45  U-19 D   VV    P.Alijošius   13:21  13:21    P.Povilonis   21'  
 118   23 d.  20:10  U-19 D   VV    E.Samoška   16:21  13:21    M.Dikšaitis   18'  
 119   23 d.  20:10  U-19 D   VV    A.Dikšaitis   21:17  21:16    D.Jucius   20'  
 120   23 d.  20:10  U-19 D   VV    K.Andrijauskas   12:21  15:21    P.Taura   17'  
 121   23 d.  20:10  U-19 D   VV    R.Čekauskas   21:18  21:13    J.Lingaitis   22'  
 122   23 d.  20:30  U-19 D   VV    D.Tankevič   21:10  21:10    B.Bačkaitis   20'  
 123   23 d.  20:30  U-19 D   VV    N.Juodsnukis   21:16  15:21  19:21    T.Tenikaitis   33'  
123 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.