Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Andrius Montrimas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Montrimas      
 16       ->      
  [115] 18:35   A.Montrimas    
 9   Ignas Lukoševičius      21:13  21:14 [22']    
[93] 16:55   I.Lukoševičius      
 8   Žanas Ramonas    21:14  21:16 [17']      
    [133] 20:15   A.Montrimas  
 5   Darius Kairys        21:8  21:11 [11']  
[94] 16:55   D.Kairys      
 12   Kęstutis Kučinskas    21:15  21:10 [21']      
  [116] 19:00   S.Januška    
 13   Raimundas Masevičius      23:21  21:13 [42']    
[95] 16:55   S.Januška      
 4   Steponas Januška    21:7  21:12 [17']       1-a vieta
      [147] 21:30   G.Vizgirda
 3   Audrius Vilčinskas          19:21  21:15  21:16 [37']
[96] 17:20   A.Vilčinskas      
 14   Vaidas Trumpaitis    21:5  21:10 [16']      
  [117] 19:00   M.Brazauskas    
 11   Vytautas Česonis      21:15  19:21  21:16 [41']    
[97] 17:20   M.Brazauskas      
 6   Marius Brazauskas    21:14  21:12 [13']      
    [134] 20:15   G.Vizgirda  
 7   Gytis Vizgirda        24:22  21:17 [18']  
[98] 17:20   G.Vizgirda      
 10   Gytis Celencevičius    21:12  21:13 [18']      
  [118] 19:00   G.Vizgirda    
 15         21:14  21:17 [39']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    S.Januška   3-a vieta
      [148] 21:30   M.Brazauskas
       M.Brazauskas   21:17  21:13 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius    
    [135] 20:15   D.Kairys  
     D.Kairys   21:11  21:19 [48']   5-a vieta
      [149] 21:30   A.Rimkus
     A.Vilčinskas     21:11  21:14 [27']
    [136] 20:40   A.Rimkus  
     A.Rimkus   24:22  21:18 [21']  
         
         
       I.Lukoševičius   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas   ->    
    [137] 20:40   Ž.Ramonas  
   K.Kučinskas     21:17  21:7 [16']  
  [119] 19:00   K.Kučinskas    
   R.Masevičius   21:14  22:20 [38']     9-a vieta
      [150] 21:30   G.Celencevičius
   V.Trumpaitis       22:20  21:11 [23']
  [120] 19:00   V.Česonis    
   V.Česonis   21:14  24:22 [26']    
    [138] 20:40   G.Celencevičius  
   G.Celencevičius     21:3  21:8 [15']  
   G.Celencevičius    
    ->    
         
       K.Kučinskas   11-a vieta
     
       V.Česonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Masevičius  
     R.Masevičius   ->   13-a vieta
     
     V.Trumpaitis     ->
     V.Trumpaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 20:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.