Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Andrius Montrimas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Montrimas      
 16       ->      
  [115] 18:35   A.Montrimas    
 9   Ignas Lukoševičius      21:13  21:14 [22']    
[93] 16:55   I.Lukoševičius      
 8   Žanas Ramonas    21:14  21:16 [17']      
    [133] 20:15   A.Montrimas  
 5   Darius Kairys        21:8  21:11 [11']  
[94] 16:55   D.Kairys      
 12   Kęstutis Kučinskas    21:15  21:10 [21']      
  [116] 19:00   S.Januška    
 13   Raimundas Masevičius      23:21  21:13 [42']    
[95] 16:55   S.Januška      
 4   Steponas Januška    21:7  21:12 [17']       1-a vieta
      [147] 21:30   G.Vizgirda
 3   Audrius Vilčinskas          19:21  21:15  21:16 [37']
[96] 17:20   A.Vilčinskas      
 14   Vaidas Trumpaitis    21:5  21:10 [16']      
  [117] 19:00   M.Brazauskas    
 11   Vytautas Česonis      21:15  19:21  21:16 [41']    
[97] 17:20   M.Brazauskas      
 6   Marius Brazauskas    21:14  21:12 [13']      
    [134] 20:15   G.Vizgirda  
 7   Gytis Vizgirda        24:22  21:17 [18']  
[98] 17:20   G.Vizgirda      
 10   Gytis Celencevičius    21:12  21:13 [18']      
  [118] 19:00   G.Vizgirda    
 15         21:14  21:17 [39']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    S.Januška   3-a vieta
      [148] 21:30   M.Brazauskas
       M.Brazauskas   21:17  21:13 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius    
    [135] 20:15   D.Kairys  
     D.Kairys   21:11  21:19 [48']   5-a vieta
      [149] 21:30   A.Rimkus
     A.Vilčinskas     21:11  21:14 [27']
    [136] 20:40   A.Rimkus  
     A.Rimkus   24:22  21:18 [21']  
         
         
       I.Lukoševičius   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas   ->    
    [137] 20:40   Ž.Ramonas  
   K.Kučinskas     21:17  21:7 [16']  
  [119] 19:00   K.Kučinskas    
   R.Masevičius   21:14  22:20 [38']     9-a vieta
      [150] 21:30   G.Celencevičius
   V.Trumpaitis       22:20  21:11 [23']
  [120] 19:00   V.Česonis    
   V.Česonis   21:14  24:22 [26']    
    [138] 20:40   G.Celencevičius  
   G.Celencevičius     21:3  21:8 [15']  
   G.Celencevičius    
    ->    
         
       K.Kučinskas   11-a vieta
     
       V.Česonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Masevičius  
     R.Masevičius   ->   13-a vieta
     
     V.Trumpaitis     ->
     V.Trumpaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.