Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Valentinas Bagdanavičius 
 Andrius Mockus 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, A.Mockus      
 16       ->      
  [27] 11:55   V.Bagdanavičius, A.Mockus    
 9   Arūnas Vizgirda 
 Žanas Ramonas 
    21:17  19:21  22:20 [34']    
[5] 10:20   Š.Poderys, A.Vilčinskas      
 8   Šarūnas Poderys 
 Audrius Vilčinskas 
  21:19  21:12 [17']      
    [51] 14:00   V.Martinkus, Ž.Sabulis  
 5   Vidas Martinkus 
 Žanas Sabulis 
      21:19  21:16 [7']  
[6] 10:20   V.Martinkus, Ž.Sabulis      
 12   Aidas Poderys 
 Gytis Celencevičius 
  21:16  21:14 [4']      
  [28] 11:55   V.Martinkus, Ž.Sabulis    
 13         21:12  21:14 [23']    
 S.Januška, A.Rimkus      
 4   Steponas Januška 
 Albertas Rimkus 
  ->       1-a vieta
      [73] 15:40   V.Martinkus, Ž.Sabulis
 3   Arūnas Morkūnas 
 Tomas Meškutavičius 
        9:21  21:14  21:17 [41']
 A.Morkūnas, T.Meškutavičius      
 14       ->      
  [29] 12:20   G.Vaičiulis, A.Montrimas    
 11   Vaidas Turolevičius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
    17:21  22:20  21:16 [36']    
[7] 10:20   G.Vaičiulis, A.Montrimas      
 6   Gabrielius Vaičiulis 
 Andrius Montrimas 
  22:20  21:15 [23']      
    [52] 14:00   G.Vaičiulis, A.Montrimas  
 7   Saulius Eibukas 
 Ignas Lukoševičius 
      21:14  21:17 [14']  
[8] 10:20   S.Eibukas, I.Lukoševičius      
 10   Marius Brazauskas 
 Vitalij Krasovskij 
  18:21  21:18  21:16 [34']      
  [30] 12:20   G.Vizgirda, E.Peleckis    
 15         21:17  21:16 [22']    
 G.Vizgirda, E.Peleckis      
 2   Gytis Vizgirda 
 Egidijus Peleckis 
  ->    V.Bagdanavičius, A.Mockus   3-a vieta
      [74] 16:05   V.Bagdanavičius, A.Mockus
       G.Vizgirda, E.Peleckis   21:12  16:21  21:15 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Poderys, A.Vilčinskas    
    [53] 14:00   Š.Poderys, A.Vilčinskas  
     S.Januška, A.Rimkus   24:22  18:21  21:17 [38']   5-a vieta
      [75] 16:05   A.Morkūnas, T.Meškutavičius
     A.Morkūnas, T.Meškutavičius     21:12  22:20 [24']
    [54] 14:25   A.Morkūnas, T.Meškutavičius  
     S.Eibukas, I.Lukoševičius   21:13  21:11 [18']  
         
         
       S.Januška, A.Rimkus   7-a vieta
      [76] 16:05   S.Eibukas, I.Lukoševičius
       S.Eibukas, I.Lukoševičius   17:21  21:9  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, Ž.Ramonas    
   A.Vizgirda, Ž.Ramonas   ->    
    [31] 12:20   A.Poderys, G.Celencevičius  
   A.Poderys, G.Celencevičius     21:13  21:18 [21']  
   A.Poderys, G.Celencevičius    
    ->     9-a vieta
      [55] 14:25   A.Poderys, G.Celencevičius
        22:20  21:9 [22']
   V.Turolevičius, G.Šiaučiūnas    
   V.Turolevičius, G.Šiaučiūnas   ->    
    [32] 12:20   M.Brazauskas, V.Krasovskij  
   M.Brazauskas, V.Krasovskij     19:21  21:19  21:17 [35']  
   M.Brazauskas, V.Krasovskij    
    ->    
         
       A.Vizgirda, Ž.Ramonas   11-a vieta
      [56] 14:25   V.Turolevičius, G.Šiaučiūnas
       V.Turolevičius, G.Šiaučiūnas   23:21  18:21  21:13 [54']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.