Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2019-02-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė ,   Gabija Mockutė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė    
 8       ->    
  [93] 13:45   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė  
 5   Gerda Trakymaitė ,   Neringa Žvirblytė      21:8  21:11 [20']  
[67] 12:55   M.Plytnikaitė, S.Damaškaitė    
 4   Monika Plytnikaitė ,   Sandra Damaškaitė    21:11  21:15 [25']    1-a vieta
    [117] 15:05   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė
 3   Rasa Šulnienė ,   Indrė Petrulaitienė        21:9  21:17 [25']
[68] 12:55   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 6   Emilija Untė ,   Vaiva Žymantaitė    23:21  21:13 [32']    
  [94] 14:15   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė  
 7         21:15  21:16 [28']  
 J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė    
 2   Jelena Ramaneckienė ,   Giedrė Dapkuvienė    ->    
     
     M.Plytnikaitė, S.Damaškaitė  3-a vieta
  [118] 15:05   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė   21:19  16:21  21:10 [44']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė  
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė   ->  5-a vieta
    [95] 14:15   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė
   E.Untė, V.Žymantaitė     21:17  21:18 [28']
   E.Untė, V.Žymantaitė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.