Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N1), Data: 2019-02-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič, D.Leonovič      
 16       ->      
  [62] 13:20    D.Tankevič, D.Leonovič    
 9   Kevin Kuzminas 
 Danielius Sukanka 
    21:9  21:6 [13']    
[56] 12:55    R.Daugėla, M.Jakštys      
 8   Rokas Daugėla 
 Mykolas Jakštys 
  21:11  21:6 [13']      
    [69] 13:20    D.Tankevič, D.Leonovič  
 5   Daniel Tankevič 
 Joringis Skirgaila 
      21:10  21:13 [16']  
 D.Tankevič, J.Skirgaila      
 12       ->      
  [63] 13:20    J.Jatulis, J.Kazlauskas    
 13         21:10  21:18 [19']    
[57] 12:55   J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 4   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->       1-a vieta
      [76] 13:45    D.Tankevič, D.Leonovič
 3   Matas Špakauskas 
 Mantas Lukonas 
        21:9  21:11 [14']
 M.Špakauskas, M.Lukonas      
 14       ->      
  [64] 13:20    M.Špakauskas, M.Lukonas    
 11         21:11  21:8 [16']    
 D.Puchovičius, D.Kiškis      
 6   Dominykas Puchovičius 
 Dainius Kiškis 
  ->      
    [70] 13:45    M.Špakauskas, M.Lukonas  
 7   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
      21:9  21:13 [16']  
[58] 12:55   G.Ostrovskis, N.Šiaulys      
 10       ->      
  [65] 13:20   G.Ostrovskis, N.Šiaulys    
 15         ->    
 .      
 2       ->    J.Jatulis, J.Kazlauskas   3-a vieta
      [77] 13:45    J.Jatulis, J.Kazlauskas
       G.Ostrovskis, N.Šiaulys   21:15  21:6 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Daugėla, M.Jakštys    
    [71] 13:45    D.Tankevič, J.Skirgaila  
     D.Tankevič, J.Skirgaila   21:18  21:18 [20']   5-a vieta
      [78] 14:10    D.Tankevič, J.Skirgaila
     D.Puchovičius, D.Kiškis     21:12  21:1 [17']
    [72] 13:45   D.Puchovičius, D.Kiškis  
      ->  
         
         
       R.Daugėla, M.Jakštys   7-a vieta
      [79] 14:10   R.Daugėla, M.Jakštys
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kuzminas, D.Sukanka    
   K.Kuzminas, D.Sukanka   ->    
     K.Kuzminas, D.Sukanka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [80] 14:10   K.Kuzminas, D.Sukanka
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.