Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Rugilė Gečaitė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Gečaitė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [13] 10:25    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė    
 9   Aušra Montvydaitė 
 Jurgita Bazytė 
    21:16  21:19 [2']    
[3] 10:00   V.Bubulytė, R.Bubulienė      
 8   Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
  21:16  21:19 [29']      
    [23] 10:50    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė  
 5   Aušra Brikaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:18  21:17 [20']  
[4] 10:00   A.Brikaitė, G.Plečkaitytė      
 12   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  18:21  21:18  21:5 [59']      
  [14] 10:25    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė    
 13   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:17  21:19 [8']    
[5] 10:00   N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė      
 4   Neringa Žvirblytė 
 Rasa Radžiūnaitė 
  22:20  18:21  21:8 [56']       1-a vieta
      [34] 11:15    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė
 3   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
        21:6  21:12 [13']
[6] 10:00   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 14   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  18:21  21:19  21:19 [53']      
  [15] 10:25    D.Ruzvaltienė, L.Valantiejienė    
 11   Dominyka Sitavičiūtė 
 Ugnė Pūkaitė 
    17:21  21:15  21:19 [10']    
[7] 10:00   D.Ruzvaltienė, L.Valantiejienė      
 6   Dovilė Ruzvaltienė 
 Lorena Valantiejienė 
    B/Ž      
    [24] 10:50    D.Ruzvaltienė, L.Valantiejienė  
 7   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:12  21:17 [20']  
[8] 10:00   V.Suško, V.Čekanauskienė      
 10   Jorūnė Živatkauskaitė 
 Birutė Baranauskaitė 
  11:21  22:20  21:12 [31']      
  [16] 10:25    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:8  21:9 [2']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė   3-a vieta
      [35] 11:45    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   17:21  21:15  21:14 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bubulytė, R.Bubulienė    
    [25] 10:50    N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė  
     N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė   21:9  21:10 [16']   5-a vieta
      [36] 11:45    N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė     21:9  21:10 [14']
    [26] 10:50    V.Suško, V.Čekanauskienė  
     V.Suško, V.Čekanauskienė   21:14  22:24  21:14 [27']  
         
         
       V.Bubulytė, R.Bubulienė   7-a vieta
      [37] 11:45    V.Bubulytė, R.Bubulienė
       J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   21:15  21:18 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Montvydaitė, J.Bazytė    
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   ->    
    [27] 11:15    A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė     21:13  21:17 [17']  
  [17] 10:25   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
   A.Balazaitė, K.Remeikaitė   11:21  21:17  21:18 [30']     9-a vieta
      [38] 11:45    N.Beketova, U.Padaigaitė
   N.Beketova, U.Padaigaitė       24:22  21:18 [22']
  [18] 10:25   N.Beketova, U.Padaigaitė    
   D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė     B/Ž    
    [28] 11:15    N.Beketova, U.Padaigaitė  
   J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė     21:16  21:17 [18']  
   J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė    
    ->    
         
       A.Montvydaitė, J.Bazytė   11-a vieta
      [39] 11:45    J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė
       J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė   21:17  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
      [29] 11:15   V.Giedra, E.Ramanauskaitė
     D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė       B/Ž
     D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.