Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Rugilė Gečaitė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Gečaitė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [13] 10:25    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė    
 9   Aušra Montvydaitė 
 Jurgita Bazytė 
    21:16  21:19 [2']    
[3] 10:00   V.Bubulytė, R.Bubulienė      
 8   Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
  21:16  21:19 [29']      
    [23] 10:50    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė  
 5   Aušra Brikaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:18  21:17 [20']  
[4] 10:00   A.Brikaitė, G.Plečkaitytė      
 12   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  18:21  21:18  21:5 [59']      
  [14] 10:25    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė    
 13   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:17  21:19 [8']    
[5] 10:00   N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė      
 4   Neringa Žvirblytė 
 Rasa Radžiūnaitė 
  22:20  18:21  21:8 [56']       1-a vieta
      [34] 11:15    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė
 3   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
        21:6  21:12 [13']
[6] 10:00   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 14   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  18:21  21:19  21:19 [53']      
  [15] 10:25    D.Rutkauskaitė, L.Valantiejienė    
 11   Dominyka Sitavičiūtė 
 Ugnė Pūkaitė 
    17:21  21:15  21:19 [10']    
[7] 10:00   D.Rutkauskaitė, L.Valantiejienė      
 6   Dovilė Rutkauskaitė 
 Lorena Valantiejienė 
    B/Ž      
    [24] 10:50    D.Rutkauskaitė, L.Valantiejienė  
 7   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:12  21:17 [20']  
[8] 10:00   V.Suško, V.Čekanauskienė      
 10   Jorūnė Živatkauskaitė 
 Birutė Baranauskaitė 
  11:21  22:20  21:12 [31']      
  [16] 10:25    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:8  21:9 [2']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė   3-a vieta
      [35] 11:45    A.Brikaitė, G.Plečkaitytė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   17:21  21:15  21:14 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bubulytė, R.Bubulienė    
    [25] 10:50    N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė  
     N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė   21:9  21:10 [16']   5-a vieta
      [36] 11:45    N.Žvirblytė, R.Radžiūnaitė
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė     21:9  21:10 [14']
    [26] 10:50    V.Suško, V.Čekanauskienė  
     V.Suško, V.Čekanauskienė   21:14  22:24  21:14 [27']  
         
         
       V.Bubulytė, R.Bubulienė   7-a vieta
      [37] 11:45    V.Bubulytė, R.Bubulienė
       J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   21:15  21:18 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Montvydaitė, J.Bazytė    
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   ->    
    [27] 11:15    A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė     21:13  21:17 [17']  
  [17] 10:25   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
   A.Balazaitė, K.Remeikaitė   11:21  21:17  21:18 [30']     9-a vieta
      [38] 11:45    N.Beketova, U.Padaigaitė
   N.Beketova, U.Padaigaitė       24:22  21:18 [22']
  [18] 10:25   N.Beketova, U.Padaigaitė    
   D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė     B/Ž    
    [28] 11:15    N.Beketova, U.Padaigaitė  
   J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė     21:16  21:17 [18']  
   J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė    
    ->    
         
       A.Montvydaitė, J.Bazytė   11-a vieta
      [39] 11:45    J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė
       J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė   21:17  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
      [29] 11:15   V.Giedra, E.Ramanauskaitė
     D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė       B/Ž
     D.Sitavičiūtė, U.Pūkaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.