Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Marius Paulauskas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Paulauskas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [60] 13:05    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
 9   Gediminas Fridricas 
 Dalia Bogatko 
    21:16  21:6 [15']    
[42] 11:45    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 8   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:5  21:8 [14']      
    [78] 14:00    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Justė Kazakauskaitė 
      21:19  21:12 [18']  
[43] 11:45    G.Siva, J.Kazakauskaitė      
 12   Mantas Smalskis 
 Rasa Radžiūnaitė 
  21:12  21:11 [14']      
  [61] 13:05    V.Stončius, A.Balazaitė    
 13         22:24  21:11  21:13 [24']    
 V.Stončius, A.Balazaitė      
 4   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->       1-a vieta
      [95] 14:55    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė
 3   Šarūnas Poderys 
 Milda Geršvaltaitytė 
        21:18  21:15 [21']
 Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė      
 14       ->      
  [62] 13:05    A.Montrimas, N.Žvirblytė    
 11   Andrius Montrimas 
 Neringa Žvirblytė 
    21:17  21:15 [18']    
[44] 11:45    A.Montrimas, N.Žvirblytė      
 6   Lauras Žibūda 
 Rūta Bubulienė 
  21:13  21:13 [16']      
    [79] 14:00    A.Montrimas, N.Žvirblytė  
 7   Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:18  21:18 [18']  
[45] 12:10    G.Celencevičius, V.Bubulytė      
 10   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:16  21:14 [15']      
  [63] 13:05    G.Celencevičius, V.Bubulytė    
 15         21:14  16:21  21:15 [23']    
 E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė      
 2   Evaldas Čižinauskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->    V.Stončius, A.Balazaitė   3-a vieta
      [96] 14:55    G.Celencevičius, V.Bubulytė
       G.Celencevičius, V.Bubulytė   9:21  21:19  21:13 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas, R.Ambrasienė    
    [80] 14:00    G.Siva, J.Kazakauskaitė  
     G.Siva, J.Kazakauskaitė   21:15  21:10 [16']   5-a vieta
      [97] 14:55    E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė
     Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė     21:15  21:14 [16']
    [81] 14:00    E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė  
     E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė   21:18  21:8 [13']  
         
         
       M.Paulauskas, R.Ambrasienė   7-a vieta
     
       Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Fridricas, D.Bogatko    
   G.Fridricas, D.Bogatko   ->    
    [64] 13:05    G.Fridricas, D.Bogatko  
   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė     21:17  15:21  21:19 [26']  
   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė    
    ->     9-a vieta
      [82] 14:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
        21:15  21:16 [15']
   L.Žibūda, R.Bubulienė    
   L.Žibūda, R.Bubulienė   ->    
    [65] 13:05    A.Andreliūnas, I.Gudelytė  
   A.Andreliūnas, I.Gudelytė     21:19  21:19 [20']  
   A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
    ->    
         
       M.Smalskis, R.Radžiūnaitė   11-a vieta
     
       L.Žibūda, R.Bubulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.