Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-02-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Marius Paulauskas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Paulauskas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [60] 13:05    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
 9   Gediminas Fridricas 
 Dalia Sunklodė 
    21:16  21:6 [15']    
[42] 11:45    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 8   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:5  21:8 [14']      
    [78] 14:00    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Justė Kazakauskaitė 
      21:19  21:12 [18']  
[43] 11:45    G.Siva, J.Kazakauskaitė      
 12   Mantas Smalskis 
 Rasa Radžiūnaitė 
  21:12  21:11 [14']      
  [61] 13:05    V.Stončius, A.Balazaitė    
 13         22:24  21:11  21:13 [24']    
 V.Stončius, A.Balazaitė      
 4   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->       1-a vieta
      [95] 14:55    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė
 3   Šarūnas Poderys 
 Milda Geršvaltaitytė 
        21:18  21:15 [21']
 Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė      
 14       ->      
  [62] 13:05    A.Montrimas, N.Žvirblytė    
 11   Andrius Montrimas 
 Neringa Žvirblytė 
    21:17  21:15 [18']    
[44] 11:45    A.Montrimas, N.Žvirblytė      
 6   Lauras Žibūda 
 Rūta Bubulienė 
  21:13  21:13 [16']      
    [79] 14:00    A.Montrimas, N.Žvirblytė  
 7   Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:18  21:18 [18']  
[45] 12:10    G.Celencevičius, V.Bubulytė      
 10   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:16  21:14 [15']      
  [63] 13:05    G.Celencevičius, V.Bubulytė    
 15         21:14  16:21  21:15 [23']    
 E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė      
 2   Evaldas Čižinauskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->    V.Stončius, A.Balazaitė   3-a vieta
      [96] 14:55    G.Celencevičius, V.Bubulytė
       G.Celencevičius, V.Bubulytė   9:21  21:19  21:13 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas, R.Ambrasienė    
    [80] 14:00    G.Siva, J.Kazakauskaitė  
     G.Siva, J.Kazakauskaitė   21:15  21:10 [16']   5-a vieta
      [97] 14:55    E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė
     Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė     21:15  21:14 [16']
    [81] 14:00    E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė  
     E.Čižinauskas, R.Milašauskaitė   21:18  21:8 [13']  
         
         
       M.Paulauskas, R.Ambrasienė   7-a vieta
     
       Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Fridricas, D.Sunklodė    
   G.Fridricas, D.Sunklodė   ->    
    [64] 13:05    G.Fridricas, D.Sunklodė  
   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė     21:17  15:21  21:19 [26']  
   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė    
    ->     9-a vieta
      [82] 14:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
        21:15  21:16 [15']
   L.Žibūda, R.Bubulienė    
   L.Žibūda, R.Bubulienė   ->    
    [65] 13:05    A.Andreliūnas, I.Gudelytė  
   A.Andreliūnas, I.Gudelytė     21:19  21:19 [20']  
   A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
    ->    
         
       M.Smalskis, R.Radžiūnaitė   11-a vieta
     
       L.Žibūda, R.Bubulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.