Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-8 vietos      
 Š.Stumbra      
 16       ->      
  [273] 21:00   Š.Stumbra    
 9   Simas Skurdauskas      21:12  21:16 [27']    
[253] 20:35   A.Montrimas      
 8   Andrius Montrimas    21:18  21:15 [28']      
    [290] 21:55   Š.Stumbra  
 5   Mamertas Noreika        21:16  21:10 [21']  
[254] 20:35   M.Noreika      
 12   Aleksey Vyazhevich    21:12  12:21  21:2 [29']      
  [274] 21:00   K.Eimutaitis    
 13   Karolis Eimutaitis      21:19  17:21  21:17 [34']    
[255] 20:35   K.Eimutaitis      
 4   Aliaksandr Yarashevich    21:19  21:17 [26']       1-a vieta
      [303] 22:25   Š.Stumbra
 3   Simas Klioštoraitis          21:17  21:9 [27']
[256] 20:35   S.Klioštoraitis      
 14   Kiryl Ashurkevich    21:14  21:8 [20']      
  [275] 21:30   M.Maulė    
 11   Simas Novikas      21:14  21:17 [26']    
[257] 20:35   M.Maulė      
 6   Mantas Maulė    21:11  21:11 [22']      
    [291] 21:55   M.Maulė  
 7   Tomas Petrošius        21:15  21:19 [27']  
[258] 20:35   T.Petrošius      
 10   Martynas Povilaitis    21:7  21:11 [20']      
  [276] 21:30   M.Palubinskas    
 15   Mikalai Piatrushka      21:19  21:6 [22']    
[259] 20:35   M.Palubinskas      
 2   Mantas Palubinskas    21:5  21:12 [20']    K.Eimutaitis   3-a vieta
      [304] 22:25   K.Eimutaitis
       M.Palubinskas   21:11  21:12 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montrimas    
    [292] 21:55   M.Noreika  
     M.Noreika   21:17  21:17 [29']   5-a vieta
     
     S.Klioštoraitis     ->
    [293] 21:55   S.Klioštoraitis  
     T.Petrošius   21:15  19:21  21:12 [30']  
         
         
       A.Montrimas   7-a vieta
     
       T.Petrošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Skurdauskas    
   S.Skurdauskas   ->    
    [294] 21:55   A.Yarashevich  
   A.Vyazhevich     21:18  21:15 [28']  
  [277] 21:30   A.Yarashevich    
   A.Yarashevich   21:0     9-a vieta
     
   K.Ashurkevich       ->
  [278] 21:30   K.Ashurkevich    
   S.Novikas   21:18  21:11 [27']    
    [295] 22:25   K.Ashurkevich  
   M.Povilaitis     21:0  
  [279] 21:30   M.Piatrushka    
   M.Piatrushka   19:21  22:20  21:16 [40']    
         
       S.Skurdauskas   11-a vieta
     
       M.Piatrushka   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Vyazhevich  
     A.Vyazhevich   ->   13-a vieta
     
     S.Novikas     ->
     
     M.Povilaitis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.