Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 09:30   Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė    
 8   Živilė Simonaitytė ,   Sandra Andriūnaitė    21:18  21:16 [26']    
  [23] 10:15   J.Paškevičienė, E.Bajorinaitė  
 5   Živilė Nečejauskaitė ,   Agnė Šafranovičiūtė      21:14  21:6 [22']  
[10] 09:30   J.Paškevičienė, E.Bajorinaitė    
 4   Jūratė Paškevičienė ,   Elžbieta Bajorinaitė    21:13  21:11 [26']    1-a vieta
    [37] 10:40   J.Paškevičienė, E.Bajorinaitė
 3   Ingrida Savickienė ,   Rima Šidlauskienė        21:10  21:4 [21']
[11] 09:30   I.Savickienė, R.Šidlauskienė    
 6   Roberta Milašauskaitė ,   Milda Gumbrevičiūtė    21:10  21:9 [20']    
  [24] 10:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7   Rosita Šutaitė-Giedraitienė ,   Vaida Daugėlienė      18:21  21:13  21:15 [32']  
[12] 09:30   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 2   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:19  21:13 [26']    
     
     Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė  3-a vieta
  [38] 10:40   Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė
   I.Savickienė, R.Šidlauskienė   20:22  21:15  21:9 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
  [25] 10:15   Ž.Nečejauskaitė, A.Šafranovičiūtė  
   Ž.Nečejauskaitė, A.Šafranovičiūtė   21:18  21:14 [29']  5-a vieta
    [39] 10:40   Ž.Nečejauskaitė, A.Šafranovičiūtė
   R.Milašauskaitė, M.Gumbrevičiūtė     21:18  21:16 [26']
  [26] 10:15   R.Milašauskaitė, M.Gumbrevičiūtė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   21:10  22:20 [22']  
       
       
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  7-a vieta
    [40] 10:40   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė
     R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   21:13  21:15 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.