Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:12  21:9 [16']    
[2] 10:00    A.Montvydaitė, K.Nareikienė      
 8   Aušra Montvydaitė 
 Kristina Nareikienė 
  21:15  21:15 [17']      
    [16] 10:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
      21:17  21:12 [17']  
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 12       ->      
  [7] 10:00    U.Padaigaitė, N.Beketova    
 13         21:17  21:7 [16']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 4   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė
 3   Beata Rakštytė 
 Tanita Urbonienė 
        21:17  17:21  21:15 [32']
 B.Rakštytė, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [8] 10:00    B.Rakštytė, T.Urbonienė    
 11         21:10  21:12 [15']    
 V.Suško, V.Čekanauskienė      
 6   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
  ->      
    [17] 10:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė  
 7   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:16 [19']  
[3] 10:00    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė      
 10   Eglė Ramanauskaitė 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [11] 10:20    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė    
 15         21:14  21:18 [21']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 2   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Padaigaitė, N.Beketova   3-a vieta
      [26] 11:50    B.Rakštytė, T.Urbonienė
       B.Rakštytė, T.Urbonienė   20:22  21:11  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montvydaitė, K.Nareikienė    
    [18] 10:50    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:15  21:11 [15']   5-a vieta
      [27] 11:50    J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Suško, V.Čekanauskienė     21:13  21:10 [13']
    [19] 11:20    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   22:20  21:9 [17']  
         
         
       A.Montvydaitė, K.Nareikienė   7-a vieta
      [28] 11:50    A.Montvydaitė, K.Nareikienė
       V.Suško, V.Čekanauskienė   21:17  16:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [20] 11:20    R.Bubulienė, V.Bubulytė
        21:18  21:9 [17']
   .    
    ->    
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     ->  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.