Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Likas, Ž.Simonaitytė        
 32       ->        
  [37] 12:50    A.Gervelė, G.Gumbytė      
 17   Arvydas Gervelė 
 Gintarė Gumbytė 
    17:21  21:17  21:11 [30']      
[29] 12:20    A.Gervelė, G.Gumbytė        
 16   Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
  24:22  21:13 [19']        
    [53] 13:50    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 9   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      25:23  19:21  21:12 [36']    
 D.Martinaitis, L.Venckutė        
 24       ->        
  [38] 12:50    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 25         21:7  21:8 [11']      
 P.Rudokas, G.Ramanauskaitė        
 8   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  ->        
      [69] 14:50    D.Martinaitis, L.Venckutė  
 5   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
        14:21  22:20  21:11 [30']  
 A.Viruišis, I.Ivoškienė        
 28       ->        
  [39] 12:50    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 21         21:16  21:18 [18']      
 R.Ražanauskas, D.Lubė        
 12   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
  ->        
    [54] 13:50    G.Buitvydas, A.Kazlienė    
 13   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
      21:8  21:17 [16']    
[30] 12:20    K.Koira, J.Molienė        
 20   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
  18:21  21:18  21:19 [30']        
  [40] 12:50    G.Buitvydas, A.Kazlienė      
 29         20:22  21:17  21:15 [28']      
 G.Buitvydas, A.Kazlienė        
 4   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
  ->         1-a vieta
        [84] 15:20    D.Martinaitis, L.Venckutė
 3   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
          21:18  21:18 [20']
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 30       ->        
  [41] 12:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 19   Raimondas Venslovas 
 Toma Jančiauskienė 
    21:18  21:8 [16']      
[31] 12:20    R.Venslovas, T.Jančiauskienė        
 14   Augustas Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
  21:15  21:19 [20']        
    [55] 13:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 11   Laisvydas Liaudanskas 
 Diana Daugerd 
      29:27  11:21  21:8 [27']    
 L.Liaudanskas, D.Daugerd        
 22       ->        
  [42] 12:50    A.Pečiboršč, K.Janutaitė      
 27         21:15  21:14 [16']      
 A.Pečiboršč, K.Janutaitė        
 6   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
  ->        
      [70] 14:50    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė  
 7   Lauras Žibūda 
 Rasma Tumbrotaitė 
        19:21  21:18  21:19 [29']  
 L.Žibūda, R.Tumbrotaitė        
 26       ->        
  [43] 12:50    G.Fridricas, E.Keturakytė      
 23         21:13  21:14 [13']      
 G.Fridricas, E.Keturakytė        
 10   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->        
    [56] 13:50    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė    
 15   Almantas Abromaitis 
 Karolina Juodeškaitė 
      21:14  21:9 [14']    
[32] 12:20    N.Molis, G.Ūsienė        
 18   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  21:18  21:11 [16']      G.Buitvydas, A.Kazlienė   3-a vieta
  [44] 12:50    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė   [85] 15:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
 31         21:14  21:18 [17']    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:18  21:13 [17']
 A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė        
 2   Aurimas Kamantauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Gervelė, G.Gumbytė    
      [71] 14:50    A.Viruišis, I.Ivoškienė  
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   16:21  21:10  21:15 [27']   5-a vieta
        [86] 15:50    G.Fridricas, E.Keturakytė
       A.Pečiboršč, K.Janutaitė     21:19  18:21  21:14 [26']
      [72] 14:50    G.Fridricas, E.Keturakytė  
       G.Fridricas, E.Keturakytė   21:15  13:21  21:12 [23']  
           
           
         A.Gervelė, G.Gumbytė   7-a vieta
       
         A.Pečiboršč, K.Janutaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Likas, Ž.Simonaitytė      
    [57] 13:50    D.Likas, Ž.Simonaitytė    
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:12  18:21  21:9 [28']    
      [73] 14:50    R.Ražanauskas, D.Lubė  
     R.Ražanauskas, D.Lubė     21:13  21:16 [16']  
    [58] 13:50    R.Ražanauskas, D.Lubė    
     K.Koira, J.Molienė   21:18  21:6 [14']     9-a vieta
        [87] 15:50    R.Ražanauskas, D.Lubė
     R.Venslovas, T.Jančiauskienė       10:21  21:19  21:18 [26']
    [59] 13:50    L.Liaudanskas, D.Daugerd    
     L.Liaudanskas, D.Daugerd   21:17  21:19 [17']    
      [74] 14:50    L.Liaudanskas, D.Daugerd  
     L.Žibūda, R.Tumbrotaitė     21:17  21:19 [18']  
    [60] 13:50    N.Molis, G.Ūsienė    
     N.Molis, G.Ūsienė   21:7  21:5 [12']    
           
         D.Likas, Ž.Simonaitytė   11-a vieta
       
         N.Molis, G.Ūsienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
       
       K.Koira, J.Molienė   ->   13-a vieta
       
       R.Venslovas, T.Jančiauskienė     ->
       
       L.Žibūda, R.Tumbrotaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Sirvydis, J.Kairienė      
   D.Sirvydis, J.Kairienė   ->      
     D.Sirvydis, J.Kairienė    
      ->    
   .      
    ->      
         D.Sirvydis, J.Kairienė  
        21:11  21:5 [12']  
   .      
    ->      
     A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė     ->    
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
    ->       17-a vieta
        [88] 15:50    D.Sirvydis, J.Kairienė
          21:15  26:24 [20']
   A.Masevičius, G.Masevičienė      
   A.Masevičius, G.Masevičienė   ->      
     A.Masevičius, G.Masevičienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [75] 14:50    A.Abromaitis, K.Juodeškaitė  
        21:16  21:11 [15']  
   .      
    ->      
     A.Abromaitis, K.Juodeškaitė    
   A.Abromaitis, K.Juodeškaitė     ->    
   A.Abromaitis, K.Juodeškaitė      
    ->    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   19-a vieta
       
         A.Masevičius, G.Masevičienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.