Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Kotryna Janutaitė 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė      
 16       ->      
  [108] 16:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė    
 9   Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
    15:21  21:18  21:10 [29']    
[97] 16:20    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė      
 8   Viktorija Zonytė 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:12  21:13 [15']      
    [120] 17:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė  
 5   Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
      21:19  21:16 [20']  
 A.Michaliova, I.Jakutienė      
 12       ->      
  [109] 16:50    A.Michaliova, I.Jakutienė    
 13         19:21  21:3  21:15 [23']    
 R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė      
 4   Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
  ->       1-a vieta
      [134] 18:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė
 3   Gintarė Gumbytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
        12:21  25:23  21:10 [35']
 G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė      
 14       ->      
  [110] 17:20    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė    
 11   Diana Lubė 
 Gintarė Rudokienė 
    21:17  18:21  21:9 [28']    
[98] 16:20    D.Lubė, G.Rudokienė      
 6   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
  21:15  21:17 [16']      
    [121] 17:50    J.Molienė, G.Ūsienė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      12:21  26:24  21:19 [34']  
[99] 16:20    J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Gabrielė Masevičienė 
 Lina Venckutė 
  21:10  21:9 [14']      
  [111] 17:20    J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:10  21:13 [17']    
 V.Kudabienė, R.Žigienė      
 2   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
  ->    A.Michaliova, I.Jakutienė   3-a vieta
      [135] 18:50    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė
       G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė    
    [122] 17:50    K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė  
     R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   11:21  21:12  21:13 [24']   5-a vieta
      [136] 18:50    V.Kudabienė, R.Žigienė
     D.Lubė, G.Rudokienė     21:17  22:20 [21']
    [123] 17:50    V.Kudabienė, R.Žigienė  
     V.Kudabienė, R.Žigienė   16:21  21:16  21:13 [29']  
         
         
       R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   7-a vieta
      [137] 18:50    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė
       D.Lubė, G.Rudokienė   21:12  21:18 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė    
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė   ->    
     J.Kairienė, K.Juodeškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [138] 18:50    A.Kvasytė, A.Lingytė
        21:15  21:10 [17']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [124] 17:50    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   G.Masevičienė, L.Venckutė     21:8  21:18 [17']  
   G.Masevičienė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Masevičienė, L.Venckutė
       G.Masevičienė, L.Venckutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    V    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.