Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Kotryna Janutaitė 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė      
 16       ->      
  [108] 16:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė    
 9   Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
    15:21  21:18  21:10 [29']    
[97] 16:20    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė      
 8   Viktorija Zonytė 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:12  21:13 [15']      
    [120] 17:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė  
 5   Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
      21:19  21:16 [20']  
 A.Michaliova, I.Jakutienė      
 12       ->      
  [109] 16:50    A.Michaliova, I.Jakutienė    
 13         19:21  21:3  21:15 [23']    
 R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė      
 4   Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
  ->       1-a vieta
      [134] 18:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė
 3   Gintarė Gumbytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
        12:21  25:23  21:10 [35']
 G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė      
 14       ->      
  [110] 17:20    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė    
 11   Diana Lubė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
    21:17  18:21  21:9 [28']    
[98] 16:20    D.Lubė, G.Ramanauskaitė      
 6   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
  21:15  21:17 [16']      
    [121] 17:50    J.Molienė, G.Ūsienė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      12:21  26:24  21:19 [34']  
[99] 16:20    J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Gabrielė Masevičienė 
 Lina Venckutė 
  21:10  21:9 [14']      
  [111] 17:20    J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:10  21:13 [17']    
 V.Kudabienė, R.Žigienė      
 2   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
  ->    A.Michaliova, I.Jakutienė   3-a vieta
      [135] 18:50    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė
       G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė    
    [122] 17:50    K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė  
     R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   11:21  21:12  21:13 [24']   5-a vieta
      [136] 18:50    V.Kudabienė, R.Žigienė
     D.Lubė, G.Ramanauskaitė     21:17  22:20 [21']
    [123] 17:50    V.Kudabienė, R.Žigienė  
     V.Kudabienė, R.Žigienė   16:21  21:16  21:13 [29']  
         
         
       R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   7-a vieta
      [137] 18:50    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė
       D.Lubė, G.Ramanauskaitė   21:12  21:18 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė    
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė   ->    
     J.Kairienė, K.Juodeškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [138] 18:50    A.Kvasytė, A.Lingytė
        21:15  21:10 [17']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [124] 17:50    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   G.Masevičienė, L.Venckutė     21:8  21:18 [17']  
   G.Masevičienė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Masevičienė, L.Venckutė
       G.Masevičienė, L.Venckutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.