Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Živilė Nečejauskaitė ,   Gintarė Gumbytė   Dėl 1-4 vietų    
 Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė    
 8       ->    
  [26] 11:15    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė  
 5   Indrė Gudelytė ,   Asta Mastavičiūtė      21:12  11:21  21:10 [24']  
[10] 10:20    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė    
 4   Jurgita Ivanauskaitė ,   Viktorija Zonytė    21:15  21:19 [20']    1-a vieta
    [41] 12:15    J.Ivanauskaitė, V.Zonytė
 3   Jolanta Molienė ,   Giedrė Ūsienė        21:12  21:19 [18']
[11] 10:20    L.Venckutė, R.Paurytė    
 6   Lina Venckutė ,   Rasa Paurytė    21:12  21:18 [19']    
  [27] 11:15    L.Venckutė, R.Paurytė  
 7         21:14  21:17 [18']  
 I.Jakutienė, A.Michaliova    
 2   Inga Jakutienė ,   Alina Michaliova    ->    
     
     Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė  3-a vieta
  [42] 12:15    Ž.Nečejauskaitė, G.Gumbytė
   I.Jakutienė, A.Michaliova   19:21  21:16  21:12 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė  
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė   ->  5-a vieta
    [43] 12:15    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė
   J.Molienė, G.Ūsienė     21:11  21:19 [18']
   J.Molienė, G.Ūsienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.