Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-01-26, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Sukackaitė        
 32       ->        
  [87] 16:15   M.Sukackaitė      
 17   Milita Zalevskytė      21:1  21:1 [13']      
[72] 14:50   E.Žiaušytė        
 16   Erika Žiaušytė    11:21  21:19  21:11 [34']        
    [100] 17:40   M.Sukackaitė    
 9   Augustė Stankevičiūtė        21:9  21:9 [18']    
[73] 14:50   A.Stankevičiūtė        
 24   Viltė Žakaitytė    21:1  21:1 [14']        
  [88] 16:15   A.Stankevičiūtė      
 25   Marija Zinčenko      21:3  21:9 [16']      
[74] 14:50   A.Ralytė        
 8   Aina Ralytė    21:5  21:1 [12']        
      [118] 19:25   M.Sukackaitė  
 5   Kotryna Čyvaitė          21:9  21:10 [15']  
 K.Čyvaitė        
 28       ->        
  [89] 16:35   K.Čyvaitė      
 21   Roberta Neverauskaitė      21:13  21:16 [17']      
[75] 15:10   A.Narvilaitė        
 12   Agota Narvilaitė    21:4  21:5 [19']        
    [101] 18:00   K.Čyvaitė    
 13   Marija Rimkutė        21:16  21:17 [20']    
[76] 15:10   M.Rimkutė        
 20   Austėja Pipiraitė    21:7  21:8 [20']        
  16:35   R.Vitkauskaitė      
 29         23:21  21:23  21:15 [23']      
 R.Vitkauskaitė        
 4   Rusnė Vitkauskaitė    ->         1-a vieta
        [128] 20:10   M.Sukackaitė
 3   Vakarė Žilytė            21:14  21:8 [20']
 V.Žilytė        
 30       ->        
  [90] 16:35   V.Žilytė      
 19   Emilija Elzbergaitė      21:7  21:4 [6']      
[77] 15:10   E.Elzbergaitė        
 14   Žanete Griniece    21:17  21:16 [18']        
    [102] 18:00   D.Lygnugarytė    
 11   Saida Micevičiūtė        21:17  21:13 [21']    
[78] 15:10   S.Micevičiūtė        
 22   Kamilė Puleikytė    21:9  21:4 [14']        
  [91] 16:35   D.Lygnugarytė      
 27         21:14  21:7 [17']      
 D.Lygnugarytė        
 6   Dangė Lygnugarytė    ->        
      [119] 19:25   L.Leonavičiūtė  
 7   Liepa Aleknavičiūtė          21:7  21:10 [19']  
 L.Aleknavičiūtė        
 26       ->        
  [92] 16:55   L.Aleknavičiūtė      
 23   Marta Heize      21:12  21:17 [18']      
[79] 15:30   S.Mauragytė        
 10   Smiltė Mauragytė    21:4  21:8 [3']        
    [103] 18:00   L.Leonavičiūtė    
 15   Ugnė Drungilaitė        21:12  21:13 [20']    
[80] 15:30   A.Nutautaitė        
 18   Astrėja Nutautaitė    21:6  21:5 [16']      K.Čyvaitė   3-a vieta
  [93] 16:55   L.Leonavičiūtė   [129] 20:30   K.Čyvaitė
 31         21:5  21:6 [18']    D.Lygnugarytė   21:15  21:11 [20']
 L.Leonavičiūtė        
 2   Liepa Leonavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Stankevičiūtė    
      [120] 19:25   A.Stankevičiūtė  
       R.Vitkauskaitė   21:12  21:13 [22']   5-a vieta
       
       V.Žilytė     ->
      [121] 19:45   V.Žilytė  
       L.Aleknavičiūtė   17:21  21:18  21:11 [29']  
           
           
         R.Vitkauskaitė   7-a vieta
       
         L.Aleknavičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Žiaušytė      
    [104] 18:00   A.Ralytė    
     A.Ralytė   21:7  21:7 [17']    
      [122] 19:45   A.Ralytė  
     A.Narvilaitė     21:14  21:14 [20']  
    [105] 18:20   A.Narvilaitė    
     M.Rimkutė   21:9  21:12 [16']     9-a vieta
       
     E.Elzbergaitė       ->
    [106] 18:20   S.Micevičiūtė    
     S.Micevičiūtė   21:6  21:5 [14']    
      [123] 19:45   S.Mauragytė  
     S.Mauragytė     21:12  21:17 [16']  
    [107] 18:20   S.Mauragytė    
     A.Nutautaitė   21:12  21:5 [19']    
           
         A.Narvilaitė   11-a vieta
       
         S.Micevičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Žiaušytė    
       
       M.Rimkutė   ->   13-a vieta
       
       E.Elzbergaitė     ->
       
       A.Nutautaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Zalevskytė      
   M.Zalevskytė   ->      
    [108] 18:20   M.Zalevskytė    
   V.Žakaitytė     21:6  21:6 [15']    
  16:55   M.Zinčenko      
   M.Zinčenko   22:20  21:16 [18']      
      [124] 19:45   A.Pipiraitė  
        21:13  21:10 [21']  
   R.Neverauskaitė      
   R.Neverauskaitė   ->      
    [109] 18:40   A.Pipiraitė    
   A.Pipiraitė     21:15  17:21  21:15 [32']    
   A.Pipiraitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   Ž.Griniece      
   Ž.Griniece   ->      
    [110] 18:40   K.Puleikytė    
   K.Puleikytė     21:0    
   K.Puleikytė      
    ->      
      [125] 20:10   U.Drungilaitė  
        21:0  
   M.Heize      
   M.Heize   ->      
    [111] 18:40   U.Drungilaitė    
   U.Drungilaitė     21:8  21:10 [16']    
   U.Drungilaitė      
    ->    M.Zalevskytė   19-a vieta
       
         K.Puleikytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Zinčenko    
       
       R.Neverauskaitė   ->   21-a vieta
       
       Ž.Griniece     ->
       
       M.Heize   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     V.Žakaitytė    
     V.Žakaitytė   ->    
       V.Žakaitytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         V.Žakaitytė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.