Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Lukas Miliauskis    Dėl 1-8 vietos      
[157] 17:40    L.Miliauskis      
 16   Julius Bartušis    11:4  11:0  11:5 [9']      
  [168] 18:20    L.Miliauskis    
 9   Pijus Sutkaitis      11:6  11:9  11:6 [15']    
[158] 17:40    V.Šukys      
 8   Vytautas Šukys    9:11  11:9  11:4  11:5 [21']      
    [179] 19:00    L.Miliauskis  
 5   Deinoras Gudavičius        12:10  11:2  11:7 [16']  
[159] 18:00    D.Gudavičius      
 12   Paulius Pocius    11:2  11:3  11:3 [9']      
  [169] 18:20    M.Gedrimas    
 13   Mikas Macijauskas      11:8  3:11  11:6  11:4 [18']    
[160] 18:00    M.Gedrimas      
 4   Markas Gedrimas    11:2  11:7  11:1 [8']       1-a vieta
      [190] 19:40    D.Genys
 3   Dovas Genys          11:4  11:4  11:9 [15']
[161] 18:00    D.Genys      
 14   Martynas Kaminskas    11:5  11:5  11:4 [10']      
  [170] 18:20    D.Genys    
 11   Dainius Krūminas      11:5  11:6  11:7 [14']    
[162] 18:00    M.Mackevičius      
 6   Matas Mackevičius    11:0  11:2  11:2 [7']      
    [180] 19:00    D.Genys  
 7   Matas Miliauskis        11:3  11:6  11:6 [13']  
[163] 18:00    M.Miliauskis      
 10   Edgaras Cirtautas    11:6  11:7  11:6 [13']      
  [171] 18:40    S.Skurdauskas    
 15   Vilius Jankauskas      11:5  11:4  8:11  11:9 [17']    
[164] 18:00    S.Skurdauskas      
 2   Simas Skurdauskas    11:0  11:5  11:6 [9']    M.Gedrimas   3-a vieta
      [191] 19:40    S.Skurdauskas
       S.Skurdauskas   13:11  7:11  11:7  11:5 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys    
    [181] 19:00    V.Šukys  
     D.Gudavičius   11:6  11:9  11:9 [17']   5-a vieta
     
     M.Mackevičius     ->
    [182] 19:00    M.Miliauskis  
     M.Miliauskis   13:11  11:9  2:11  8:11  13:11 [25']  
         
         
       D.Gudavičius   7-a vieta
     
       M.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Bartušis      
  [172] 18:40    P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis   11:3  11:8  11:4 [11']    
    [183] 19:20    P.Sutkaitis  
   P.Pocius     11:5  11:6  11:7 [10']  
  [173] 18:40    P.Pocius    
   M.Macijauskas   11:0  11:3  11:4 [9']     9-a vieta
     
   M.Kaminskas       ->
  [174] 18:40    M.Kaminskas    
   D.Krūminas   9:11  11:6  8:11  15:13  12:10 [27']    
    [184] 19:20    E.Cirtautas  
   E.Cirtautas     11:2  11:5  11:3 [10']  
  [175] 18:40    E.Cirtautas    
   V.Jankauskas   11:4  11:8  11:8 [12']    
         
       P.Pocius   11-a vieta
     
       M.Kaminskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Bartušis    
    [185] 19:20    J.Bartušis  
     M.Macijauskas   11:3  11:3  11:4 [9']   13-a vieta
     
     D.Krūminas     ->
    [186] 19:20    V.Jankauskas  
     V.Jankauskas   6:11  11:4  9:11  11:4  11:8 [20']  
         
         
       M.Macijauskas   15-a vieta
     
       D.Krūminas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.