Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Sukackaitė      
 16       ->      
  [130] 16:25    M.Sukackaitė    
 9   Saida Micevičiūtė      11:7  11:6  11:6 [10']    
[120] 15:45    K.Čyvaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė    11:7  11:7  11:5 [11']      
    [145] 17:05    M.Sukackaitė  
 5   Liepa Leonavičiūtė        11:8  11:6  11:7 [15']  
[121] 15:45    L.Leonavičiūtė      
 12   Milita Zalevskytė    11:3  11:2  11:1 [10']      
  [131] 16:25    O.Ščerbakova    
 13   Milda Lekšaitė      11:8  6:11  12:10  11:9 [28']    
[122] 15:45    O.Ščerbakova      
 4   Oresta Ščerbakova    13:11  11:6  11:2 [14']       1-a vieta
      [155] 17:40    M.Sukackaitė
 3   Signė Borisenko          11:7  11:5  11:7 [13']
[123] 16:05    S.Borisenko      
 14   Austėja Reifonaitė    11:0  11:1  11:0 [7']      
  [132] 16:25    S.Borisenko    
 11   Aistė Comaitė      11:2  11:4  11:4 [11']    
[124] 16:05    G.Jurkevičiūtė      
 6   Gabija Jurkevičiūtė    14:12  11:8  11:5 [16']      
    [146] 17:05    S.Borisenko  
 7   Rusnė Vitkauskaitė        11:8  4:11  11:8  11:4 [22']  
[104] 14:50    A.Stankevičiūtė      
 10   Augustė Stankevičiūtė    11:7  11:5  11:4 [14']      
  [133] 16:25    K.Anciūtė    
 15   Austėja Pipiraitė      11:3  11:9  11:5 [13']    
[111] 15:10    K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    11:0  11:3  11:1 [8']    O.Ščerbakova   3-a vieta
      [156] 17:40    K.Anciūtė
       K.Anciūtė   11:8  11:9  11:5 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Čyvaitė    
    [147] 17:20    L.Leonavičiūtė  
     L.Leonavičiūtė   11:6  11:6  5:11  11:6 [19']   5-a vieta
     
     G.Jurkevičiūtė     ->
    [148] 17:20    A.Stankevičiūtė  
     A.Stankevičiūtė   11:7  11:6  8:11  11:3 [19']  
         
         
       K.Čyvaitė   7-a vieta
     
       G.Jurkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [134] 16:25   S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė   ->    
    [149] 17:20    M.Lekšaitė  
   M.Zalevskytė     11:5  11:8  11:6 [13']  
  [135] 16:45    M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė   11:1  11:3  11:1 [8']     9-a vieta
     
   A.Reifonaitė       ->
  [136] 16:45    A.Comaitė    
   A.Comaitė   11:2  11:3  11:9 [10']    
    [150] 17:20    R.Vitkauskaitė  
   R.Vitkauskaitė     11:4  11:6  11:6 [12']  
  [137] 16:45    R.Vitkauskaitė    
   A.Pipiraitė   11:5  11:4  11:7 [12']    
         
       S.Micevičiūtė   11-a vieta
     
       A.Comaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [151] 17:20   M.Zalevskytė  
     M.Zalevskytė   ->   13-a vieta
     
     A.Reifonaitė     ->
    [152] 17:20    A.Reifonaitė  
     A.Pipiraitė   ->  
         
         
        15-a vieta
       A.Pipiraitė
       A.Pipiraitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.