Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [17] 10:05    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 9   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
    11:3  11:2  11:4 [9']    
[7] 09:45    N.Alijauskas, M.Kropaitis      
 8   Nojus Alijauskas 
 Mikas Kropaitis 
  12:10  8:11  8:11  11:4  12:10 [27']      
    [32] 11:00    M.Grytė, N.Tenikaitis  
 5   Vilius Kontrimas 
 Mikas Macijauskas 
      11:5  11:5  11:7 [11']  
 V.Kontrimas, M.Macijauskas      
 12       ->      
  [18] 10:25    D.Ausiejus, M.Lukonas    
 13         11:2  11:4  11:4 [11']    
 D.Ausiejus, M.Lukonas      
 4   Domantas Ausiejus 
 Mantas Lukonas 
  ->       1-a vieta
      [46] 12:00    R.Lesinskas, T.Žibūda
 3   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
        11:6  15:14  11:8 [17']
 R.Dargis, E.Steponkus      
 14       ->      
  [19] 10:25   U.Lygnugaris, J.Kazlauskas    
 11           B/Ž    
 U.Lygnugaris, J.Kazlauskas      
 6   Ugnius Lygnugaris 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->      
    [33] 11:00    R.Lesinskas, T.Žibūda  
 7   Arnas Krasauskas 
 Rokas Krūminas 
      11:3  11:3  11:4 [9']  
[8] 09:45    A.Krasauskas, R.Krūminas      
 10   Kornelijus Paulauskis 
 Gabrielius Armonas Starkutis 
  11:4  11:3  11:5 [13']      
  [20] 10:25    R.Lesinskas, T.Žibūda    
 15         11:4  11:6  11:2 [12']    
 R.Lesinskas, T.Žibūda      
 2   Rokas Lesinskas 
 Titas Žibūda 
  ->    D.Ausiejus, M.Lukonas   3-a vieta
      [47] 12:00    D.Ausiejus, M.Lukonas
       U.Lygnugaris, J.Kazlauskas   11:8  11:4  11:5 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Alijauskas, M.Kropaitis    
    [34] 11:00    N.Alijauskas, M.Kropaitis  
     V.Kontrimas, M.Macijauskas   5:11  12:10  11:7  11:9 [23']   5-a vieta
      [48] 12:00    A.Krasauskas, R.Krūminas
     R.Dargis, E.Steponkus     13:11  6:11  8:11  11:8  11:4 [26']
    [35] 11:20   A.Krasauskas, R.Krūminas  
     A.Krasauskas, R.Krūminas     B/Ž  
         
         
       V.Kontrimas, M.Macijauskas   7-a vieta
     
       R.Dargis, E.Steponkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys    
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys   ->    
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [21] 10:25    G.Ostrovskis, N.Šiaulys
        9:11  11:4  11:3  11:3 [20']
   .    
    ->    
     K.Paulauskis, G.Starkutis  
   K.Paulauskis, G.Starkutis     ->  
   K.Paulauskis, G.Starkutis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.