Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė      
 16       ->      
  [68] 12:55    L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė    
 9   Meda Narvilaitė 
 Roberta Neverauskaitė 
    11:3  11:3  11:7 [13']    
[56] 12:20    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 8   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
  11:7  11:8  9:11  11:8 [19']      
    [83] 13:55    L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė  
 5   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
      11:4  11:8  11:5 [13']  
 U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 12       ->      
  [69] 12:55   A.Jarutytė, A.Ramaneckaitė    
 13           B/Ž    
 A.Jarutytė, A.Ramaneckaitė      
 4   Aistė Jarutytė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  ->       1-a vieta
      [99] 14:30    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė
 3   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
        11:8  12:14  11:9  9:11  11:5 [33']
 D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 14       ->      
  [70] 13:15    D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė    
 11         11:7  11:5  11:7 [13']    
 U.Drungilaitė, E.Žiaušytė      
 6   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
  ->      
    [84] 13:55    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė  
 7   Augustė Butkutė 
 Gabrielė Paulikaitė 
      11:4  11:3  11:2 [11']  
[57] 12:20    A.Butkutė, G.Paulikaitė      
 10   Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
  11:4  11:5  11:9 [15']      
  [71] 13:15    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė    
 15         11:1  11:1  11:5 [11']    
 D.Lygnugarytė, M.Rimkutė      
 2   Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
  ->    A.Jarutytė, A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [100] 14:50    A.Jarutytė, A.Ramaneckaitė
       D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   11:5  11:7  8:11  11:7 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
    [85] 13:55    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė  
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   ->   5-a vieta
      [101] 14:50    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     7:11  11:7  7:11  11:9  11:8 [31']
    [86] 13:55    U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
     A.Butkutė, G.Paulikaitė   11:4  11:3  11:4 [15']  
         
         
       U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   7-a vieta
     
       A.Butkutė, G.Paulikaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Narvilaitė, R.Neverauskaitė    
   M.Narvilaitė, R.Neverauskaitė   ->    
     M.Narvilaitė, R.Neverauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [72] 13:15    M.Narvilaitė, R.Neverauskaitė
        11:7  11:9  11:8 [15']
   .    
    ->    
     L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė     ->  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.