Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
   4     1       1.8 
   5     1       2.8 
   8     2       0.9 
   5     1       1.8 
 Suaug D 
   6     2       0.3 
   7     2       0.4 
   8     2       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   16 d.  10:00  Suaug C   VD    D.Kubilius  R.Paškevičius   18:21  24:26    K.Jucys  P.Jūras   24'  
 2   16 d.  10:00  Suaug C   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   21:17  21:16    V.Turolevičius  Ž.Ramonas   21'  
 3   16 d.  10:00  Suaug C   MD    Ž.Dočkienė  J.Živatkauskaitė   21:12  21:15    E.Kaminskaitė  D.Balčiūnaitytė   20'  
 4   16 d.  10:00  Suaug C   MD    I.Peleckienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   21:7  21:11    I.Achalaja  J.Krištaponienė    
 5   16 d.  10:20  Suaug C   MD    J.Vaškelytė  R.Lazauskaitė   21:12  21:11    J.Šadauskienė  R.Tamulevičė   12'  
 6   16 d.  10:20  Suaug C   MD    L.Aleknavičiūtė  O.Merčaitienė   17:21  9:21    G.Stanaitytė  D.Valantinaitė   32'  
 7   16 d.  10:20  Suaug D   VD    A.Liutkus  R.Liutkus   22:20  21:16    D.Mačiūnas  A.Gurov   31'  
 8   16 d.  10:20  Suaug D   VD    R.Vasilevskis  S.Venslovas   21:19  21:9    Ž.Mordas  V.Šmitas   18'  
 9   16 d.  10:45  Suaug D   VD    R.Povilaitis  Č.Bankauskas   21:19  21:8    V.Matusevičius  V.Petraitis   21'  
 10   16 d.  10:45  Suaug C   VD    R.Giedraitis  R.Lavrukaitis   11:21  20:22    K.Jucys  P.Jūras   55'  
 11   16 d.  10:45  Suaug C   VD    D.Kubilius  R.Paškevičius   12:21  15:21    A.Rimkus  A.Vilčinskas   6'  
 12   16 d.  10:45  Suaug C   MD    Ž.Dočkienė  J.Živatkauskaitė   21:7  21:11    I.Achalaja  J.Krištaponienė   42'  
 13   16 d.  11:10  Suaug C   MD    I.Peleckienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   23:21  21:10    E.Kaminskaitė  D.Balčiūnaitytė   32'  
 14   16 d.  11:10  Suaug C   MD    J.Vaškelytė  R.Lazauskaitė   25:27  14:21    G.Stanaitytė  D.Valantinaitė   2'  
 15   16 d.  11:10  Suaug C   MD    L.Aleknavičiūtė  O.Merčaitienė   21:6  21:13    J.Šadauskienė  R.Tamulevičė   9'  
 16   16 d.  11:10  Suaug D   VD    A.Liutkus  R.Liutkus   21:19  21:9    Ž.Mordas  V.Šmitas   46'  
 17   16 d.  11:35  Suaug D   VD    R.Vasilevskis  S.Venslovas   19:21  21:16  21:14    D.Mačiūnas  A.Gurov   30'  
 18   16 d.  11:35  Suaug D   VD    A.Šadauskas  G.Vilčinskas   18:21  21:10  16:21    V.Matusevičius  V.Petraitis   37'  
 19   16 d.  11:35  Suaug C   VD    R.Giedraitis  R.Lavrukaitis   21:15  21:18    V.Turolevičius  Ž.Ramonas   16'  
 20   16 d.  11:35  Suaug C   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   18:21  19:21    K.Jucys  P.Jūras   27'  
 21   16 d.  12:00  Suaug C   MD    Ž.Dočkienė  J.Živatkauskaitė   21:12  21:9    I.Peleckienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   17'  
 22   16 d.  12:00  Suaug C   MD    I.Achalaja  J.Krištaponienė   20:22  7:21    E.Kaminskaitė  D.Balčiūnaitytė   19'  
 23   16 d.  12:00  Suaug C   MD    J.Vaškelytė  R.Lazauskaitė   21:15  23:21    L.Aleknavičiūtė  O.Merčaitienė   14'  
 24   16 d.  12:00  Suaug C   MD    G.Stanaitytė  D.Valantinaitė   21:5  21:10    J.Šadauskienė  R.Tamulevičė   15'  
 25   16 d.  12:25  Suaug D   VD    A.Liutkus  R.Liutkus   20:22  23:21  13:21    R.Vasilevskis  S.Venslovas   37'  
 26   16 d.  12:25  Suaug D   VD    Ž.Mordas  V.Šmitas   23:25  14:21    D.Mačiūnas  A.Gurov   17'  
 27   16 d.  12:25  Suaug D   VD    A.Šadauskas  G.Vilčinskas   21:11  21:10    R.Povilaitis  Č.Bankauskas   1'  
 28   16 d.  12:25  Suaug C   VD    R.Giedraitis  R.Lavrukaitis   21:17  21:13    A.Rimkus  A.Vilčinskas    
 29   16 d.  12:50  Suaug C   VD    D.Kubilius  R.Paškevičius   21:15  21:13    V.Turolevičius  Ž.Ramonas   26'  
 30   16 d.  12:50  Suaug C   MD    Ž.Dočkienė  J.Živatkauskaitė   21:17  21:19    G.Stanaitytė  D.Valantinaitė   51'  
 31   16 d.  12:50  Suaug C   MD    J.Vaškelytė  R.Lazauskaitė   13:21  21:11  21:14    I.Peleckienė  R.Šutaitė-Giedraitienė   42'  
 32   16 d.  12:50  Suaug C   MD    L.Aleknavičiūtė  O.Merčaitienė   21:9  21:14    E.Kaminskaitė  D.Balčiūnaitytė   20'  
 33   16 d.  13:15  Suaug C   MD    I.Achalaja  J.Krištaponienė   21:18  21:10    J.Šadauskienė  R.Tamulevičė   16'  
 34   16 d.  13:15  Suaug D   VD    A.Šadauskas  G.Vilčinskas   21:16  21:16    R.Vasilevskis  S.Venslovas   19'  
 35   16 d.  13:15  Suaug D   VD    A.Liutkus  R.Liutkus   21:19  16:21  21:16    R.Povilaitis  Č.Bankauskas   25'  
 36   16 d.  13:15  Suaug D   VD    V.Matusevičius  V.Petraitis   23:21  21:10    D.Mačiūnas  A.Gurov   23'  
 37   16 d.  13:40  Suaug C   VD    R.Giedraitis  R.Lavrukaitis   21:16  21:18    D.Kubilius  R.Paškevičius   45'  
 38   16 d.  13:40  Suaug C   VD    V.Turolevičius  Ž.Ramonas   18:21  21:17  15:21    K.Jucys  P.Jūras   37'  
 39   16 d.  13:40  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   12:21  21:14  21:13    R.Giedraitis  R.Šutaitė-Giedraitienė   27'  
 40   16 d.  13:40  Suaug C   MX    V.Turolevičius  J.Živatkauskaitė   21:19  21:16    D.Kubilius  Ž.Dočkienė   6'  
 41   16 d.  14:10  Suaug D   MX    A.Šadauskas  J.Šadauskienė   21:13  21:14    V.Šmitas  E.Kaminskaitė    
 42   16 d.  14:10  Suaug D   MX    A.Liutkus  I.Kazlauskienė   8:21  15:21    V.Matusevičius  I.Achalaja   4'  
 43   16 d.  14:10  Suaug D   MX    R.Vasilevskis  O.Merčaitienė   21:16  21:14    V.Petraitis  J.Krištaponienė   9'  
 44   16 d.  14:10  Suaug D   MX    G.Vilčinskas  L.Aleknavičiūtė   19:21  18:21    D.Mačiūnas  R.Lazauskaitė   44'  
 45   16 d.  14:35  Suaug D   VV    S.Venslovas   7:21  18:21    M.Viščinis   13'  
 46   16 d.  14:35  Suaug D   VV    Č.Bankauskas   7:21  7:21    E.Goss    
 47   16 d.  14:35  Suaug C   VV    R.Lavrukaitis   21:15  21:7    Ž.Ramonas   1'  
 48   16 d.  14:35  Suaug C   VV    A.Rimkus   15:21  21:18  21:19    A.Vilčinskas   32'  
 49   16 d.  15:00  Suaug C   MX    R.Paškevičius  J.Vaškelytė   21:15  21:12    R.Giedraitis  R.Šutaitė-Giedraitienė   21'  
 50   16 d.  15:00  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   13:21  23:21  12:21    V.Turolevičius  J.Živatkauskaitė   15'  
 51   16 d.  15:00  Suaug D   MX    A.Šadauskas  J.Šadauskienė   19:21  21:18  13:21    V.Matusevičius  I.Achalaja   25'  
 52   16 d.  15:00  Suaug D   MX    A.Liutkus  I.Kazlauskienė   22:20  21:12    V.Šmitas  E.Kaminskaitė   17'  
 53   16 d.  15:25  Suaug D   MX    R.Vasilevskis  O.Merčaitienė   21:11  25:23    D.Mačiūnas  R.Lazauskaitė   20'  
 54   16 d.  15:25  Suaug D   MX    G.Vilčinskas  L.Aleknavičiūtė   21:14  21:13    V.Petraitis  J.Krištaponienė   19'  
 55   16 d.  15:25  Suaug D   VV    R.Mackevičius   19:21  21:10  21:15    M.Viščinis   1'  
 56   16 d.  15:25  Suaug D   VV    R.Povilaitis   5:21  11:21    E.Goss   19'  
 57   16 d.  15:50  Suaug C   VV    R.Lavrukaitis   13:21  26:24  21:15    A.Vilčinskas   40'  
 58   16 d.  15:50  Suaug C   VV    A.Rimkus   21:10  21:12    Ž.Ramonas   17'  
 59   16 d.  15:50  Suaug C   MX    R.Paškevičius  J.Vaškelytė   15:21  23:21  21:19    D.Kubilius  Ž.Dočkienė    
 60   16 d.  15:50  Suaug C   MX    V.Turolevičius  J.Živatkauskaitė   21:13  21:13    R.Giedraitis  R.Šutaitė-Giedraitienė   22'  
 61   16 d.  17:20  Suaug D   MX    A.Šadauskas  J.Šadauskienė   21:15  21:19    A.Liutkus  I.Kazlauskienė   21'  
 62   16 d.  17:20  Suaug D   MX    V.Matusevičius  I.Achalaja   21:14  21:9    V.Šmitas  E.Kaminskaitė   22'  
 63   16 d.  17:20  Suaug D   MX    R.Vasilevskis  O.Merčaitienė   21:10  17:21  21:18    G.Vilčinskas  L.Aleknavičiūtė   33'  
 64   16 d.  17:20  Suaug D   MX    D.Mačiūnas  R.Lazauskaitė   21:15  21:16    V.Petraitis  J.Krištaponienė   22'  
 65   16 d.  17:45  Suaug D   VV    R.Mackevičius   21:19  21:18    S.Venslovas   25'  
 66   16 d.  17:45  Suaug D   VV    R.Povilaitis   17:21  16:21    Č.Bankauskas   21'  
 67   16 d.  17:45  Suaug C   VV    R.Lavrukaitis   10:21  21:18  18:21    A.Rimkus   40'  
 68   16 d.  17:45  Suaug C   VV    A.Vilčinskas   21:16  16:21  21:16    Ž.Ramonas   26'  
 69   16 d.  18:10  Suaug C   MX    R.Paškevičius  J.Vaškelytė   17:21  21:18  21:15    V.Turolevičius  J.Živatkauskaitė   129'  
 70   16 d.  18:10  Suaug C   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   16:21  21:14  14:21    D.Kubilius  Ž.Dočkienė   21'  
 71   16 d.  18:10  Suaug D   MX    R.Vasilevskis  O.Merčaitienė   17:21  15:21    V.Matusevičius  I.Achalaja    
 72   16 d.  18:10  Suaug D   MX    A.Šadauskas  J.Šadauskienė   21:14  21:9    D.Mačiūnas  R.Lazauskaitė    
 73   16 d.  18:35  Suaug D   MX    A.Liutkus  I.Kazlauskienė   13:21  11:21    G.Vilčinskas  L.Aleknavičiūtė   14'  
 74   16 d.  18:35  Suaug D   MX    V.Šmitas  E.Kaminskaitė   21:17  18:21  17:21    V.Petraitis  J.Krištaponienė   26'  
 75   16 d.  18:35  Suaug D   VV    R.Mackevičius   13:21  18:21    E.Goss   49'  
 76   16 d.  18:35  Suaug D   VV    Č.Bankauskas   18:21  13:21    M.Viščinis   50'  
 77   16 d.  19:00  Suaug D   VV    R.Povilaitis   17:21  11:21    S.Venslovas   18'  
 78   16 d.  19:00  Suaug C   MX    R.Paškevičius  J.Vaškelytė   21:15  18:21  21:15    E.Peleckis  I.Peleckienė   35'  
 79   16 d.  19:00  Suaug C   MX    D.Kubilius  Ž.Dočkienė   21:14  21:12    R.Giedraitis  R.Šutaitė-Giedraitienė   32'  
79 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.