Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SELL studentų žaidynės, Data: 2019-05-17, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17  
 1   Kazimieras Dauskurtas 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Dauskurtas, S.Damaškaitė      
 16       ->      
  [6] 10:20   K.Dauskurtas, S.Damaškaitė    
 9   Juozas Adomaitis 
 Roberta Milašauskaitė 
    21:12  21:12 [19']    
[1] 10:00   A.Montrimas, G.Krizonytė      
 8   Andrius Montrimas 
 Gerda Krizonytė 
  21:15  21:9 [17']      
    [11] 10:35   K.Dauskurtas, S.Damaškaitė  
 5   Reinis Krauklis 
 Tereze Balode 
      21:12  21:13 [14']  
 R.Krauklis, T.Balode      
 12       ->      
  [4] 10:00   R.Krauklis, T.Balode    
 13         21:18  21:19 [17']    
 K.Drevinskas, R.Aleksevičiūtė      
 4   Klaidas Drevinskas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [85] 10:30   I.Venediktov, K.Vyrvich
 3   Gedmantas Čepkauskas 
 Ieva Sendžikaitė 
        21:18  21:14 [34']
 G.Čepkauskas, I.Sendžikaitė      
 14       ->      
  [7] 10:20   P.Bertašius, M.Plytnikaitė    
 11   Karlis Stafeckis 
 Annija Kuzma 
    21:15  20:22  21:18 [40']    
[2] 10:00   P.Bertašius, M.Plytnikaitė      
 6   Paulius Bertašius 
 Monika Plytnikaitė 
  21:17  22:20 [22']      
    [12] 11:00   I.Venediktov, K.Vyrvich  
 7   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
      21:13  21:4 [20']  
[3] 10:00   R.Šileris, Ū.Rimkevičiūtė      
 10   Renaldas Šileris 
 Ūla Rimkevičiūtė 
  21:15  21:18 [14']      
  [8] 10:20   I.Venediktov, K.Vyrvich    
 15         21:7  21:17 [23']    
 I.Venediktov, K.Vyrvich      
 2   Ilya Venediktov 
 Kristina Vyrvich 
  ->    R.Krauklis, T.Balode   3-a vieta
      [86] 10:30   R.Krauklis, T.Balode
       P.Bertašius, M.Plytnikaitė   21:19  21:19 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montrimas, G.Krizonytė    
    [13] 11:00   K.Drevinskas, R.Aleksevičiūtė  
     K.Drevinskas, R.Aleksevičiūtė   21:15  21:19 [21']   5-a vieta
      [87] 10:30   G.Čepkauskas, I.Sendžikaitė
     G.Čepkauskas, I.Sendžikaitė       B/Ž
    [14] 11:00   G.Čepkauskas, I.Sendžikaitė  
     R.Šileris, Ū.Rimkevičiūtė   21:11  21:11 [20']  
         
         
       A.Montrimas, G.Krizonytė   7-a vieta
      [88] 10:50   A.Montrimas, G.Krizonytė
       R.Šileris, Ū.Rimkevičiūtė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Adomaitis, R.Milašauskaitė    
   J.Adomaitis, R.Milašauskaitė   ->    
     J.Adomaitis, R.Milašauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [15] 11:10   K.Stafeckis, A.Kuzma
        21:16  21:15 [14']
   K.Stafeckis, A.Kuzma    
   K.Stafeckis, A.Kuzma   ->    
    [9] 10:35   K.Stafeckis, A.Kuzma  
   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     21:9  21:5 [19']  
   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė
       R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.