Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13  
 1   Albertas Rimkus   Dėl 1-4 vietų    
 A.Rimkus    
 8       ->    
  [76] 17:45   A.Rimkus  
 5   Žanas Ramonas      21:15  12:21  21:13 [37']  
[62] 16:30   Č.Ramanauskas    
 4   Česlovas Ramanauskas    17:21  21:16  21:18 [37']    1-a vieta
    [90] 19:30   S.Eibukas
 3   Audrius Vilčinskas        28:30  21:13  21:18 [47']
[63] 16:30   I.Lukoševičius    
 6   Ignas Lukoševičius    21:19  21:18 [20']    
  [77] 18:10   S.Eibukas  
 7   Mindaugas Butautas      21:19  21:16 [18']  
[64] 16:30   S.Eibukas    
 2   Saulius Eibukas    23:21  21:15  21:12 [31']    
     
     Č.Ramanauskas  3-a vieta
  [91] 19:30   I.Lukoševičius
   I.Lukoševičius   21:16  21:19 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   Ž.Ramonas  
   Ž.Ramonas   ->  5-a vieta
    [92] 19:30   A.Vilčinskas
   A.Vilčinskas     22:20  21:17 [22']
  [78] 18:10   A.Vilčinskas  
   M.Butautas   8:21  21:13  21:18 [28']  
       
       
     7-a vieta
     M.Butautas
     M.Butautas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 20:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.