Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Gedmantas Čepkauskas    Dėl 1-8 vietos      
 G.Čepkauskas      
 16       ->      
  [197] 19:00   G.Čepkauskas    
 9   Simas Malakauskas      21:17  21:14 [31']    
[181] 18:35   S.Malakauskas      
 8   Paulius Nevedomskis    21:14  17:21  21:17 [24']      
    [216] 19:50   G.Čepkauskas  
 5   Elmoras Adakauskas        21:7  21:13 [22']  
[182] 18:35   E.Adakauskas      
 12   Deividas Golubickas    10:21  21:19  21:12 [26']      
  [198] 19:00   A.Montrimas    
 13         21:17  16:21  21:14 [32']    
 A.Montrimas      
 4   Andrius Montrimas    ->       1-a vieta
      [229] 20:45   G.Čepkauskas
 3   Ardas Valantiejus          19:21  21:19  21:13 [52']
 A.Valantiejus      
 14       ->      
  [199] 19:00   A.Valantiejus    
 11   Mindaugas Kancleris      21:9  21:11 [22']    
[183] 18:35   M.Kancleris      
 6   Linas Zavadskis    14:21  21:13  17:15 [34']      
    [217] 19:50   A.Valantiejus  
 7   Vaidas Korolkovas        21:14  21:9 [20']  
[184] 18:35   V.Korolkovas      
 10   Julius Masaitis    21:14  21:10 [17']      
  [200] 19:25   T.Supronas    
 15         19:21  21:13  21:12 [41']    
 T.Supronas      
 2   Tadas Supronas    ->    A.Montrimas   3-a vieta
      [230] 20:45   A.Montrimas
       T.Supronas   21:15  12:21  21:11 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas    
    [218] 20:15   S.Malakauskas  
     E.Adakauskas   21:13  21:18 [25']   5-a vieta
      [231] 20:45   S.Malakauskas
     M.Kancleris     21:6  19:21  21:13 [29']
    [219] 20:15   M.Kancleris  
     V.Korolkovas   16:21  21:10  21:17 [41']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
     
       V.Korolkovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Nevedomskis    
   P.Nevedomskis   ->    
    [201] 19:25   D.Golubickas  
   D.Golubickas     21:19  22:20 [22']  
   D.Golubickas    
    ->     9-a vieta
      [220] 20:15   D.Golubickas
        21:16  21:11 [17']
   L.Zavadskis    
   L.Zavadskis   ->    
    [202] 19:25   J.Masaitis  
   J.Masaitis     21:0  
   J.Masaitis    
    ->    
         
       P.Nevedomskis   11-a vieta
     
       L.Zavadskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.