Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Lorena Valantiejienė ,   Dovilė Rutkauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[96] 14:15   L.Valantiejienė, D.Rutkauskaitė    
 8   Laura Paulauskaitė ,   Kotryna Remeikaitė    21:17  14:21  21:16 [35']    
  [117] 15:30   L.Valantiejienė, D.Rutkauskaitė  
 5   Eglė Mačiulytė ,   Kotryna Ragalevičiūtė      21:4  21:12 [21']  
[97] 14:15   K.Poškutė, S.Zinkevičienė    
 4   Kristina Poškutė ,   Sonata Zinkevičienė    10:21  23:21  21:18 [39']    1-a vieta
    [141] 16:25   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė
 3   Svetlana Čalkina ,   Neringa Martinavičiūtė        21:11  21:10 [25']
[98] 14:15   J.Bazytė, E.Markelytė    
 6   Jurgita Bazytė ,   Eglė Markelytė    23:21  21:19 [40']    
  [118] 15:30   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė  
 7   Elžbieta Bajorinaitė ,   Eglė Ramanauskaitė      18:21  21:5  21:11 [40']  
[99] 14:15   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė    
 2   Sandra Čečkauskienė ,   Judita Vadeikienė    21:11  21:8 [26']    
     
     K.Poškutė, S.Zinkevičienė  3-a vieta
  [142] 16:25   J.Bazytė, E.Markelytė
   J.Bazytė, E.Markelytė   21:17  21:15 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
  [119] 15:30   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   E.Mačiulytė, K.Ragalevičiūtė   15:21  21:17  21:11 [33']  5-a vieta
    [143] 16:25   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   S.Čalkina, N.Martinavičiūtė     16:21  21:15  21:7 [32']
  [120] 15:30   S.Čečkauskienė, J.Vadeikienė  
   S.Čečkauskienė, J.Vadeikienė   21:11  21:19 [26']  
       
       
     E.Mačiulytė, K.Ragalevičiūtė  7-a vieta
    [144] 16:50   S.Čalkina, N.Martinavičiūtė
     S.Čalkina, N.Martinavičiūtė   21:10  21:13 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.