Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Remigijus Šimonis 
 Danyu Zhong 
  Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00   R.Šimonis, D.Zhong      
 16   Mindaugas Kancleris 
 Goda Giedrikaitė 
  21:16  21:14 [27']      
  [25] 10:45   V.Golubevas, D.Nikitina    
 9   Ramūnas Dovydėnas 
 Lina Gorienė 
    15:21  21:14  21:18 [23']    
[4] 10:00   V.Golubevas, D.Nikitina      
 8   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
  21:6  21:7 [19']      
    [46] 12:05   V.Golubevas, D.Nikitina  
 5   Giedrius Lukošius 
 Vaida Martinkienė 
      18:21  21:10  21:13 [45']  
[5] 10:00   G.Lukošius, V.Martinkienė      
 12   Mantas Smalskis 
 Laura Paulauskaitė 
  21:18  21:17 [28']      
  [26] 10:45   G.Lukošius, V.Martinkienė    
 13   Paulius Bareika 
 Monika Petreikytė 
    21:18  21:16 [7']    
[6] 10:00   P.Bareika, M.Petreikytė      
 4   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
  22:20  21:17 [27']       1-a vieta
      [68] 12:55   V.Golubevas, D.Nikitina
 3   Jonas Seniūnas 
 Eglė Markelytė 
        14:21  21:17  21:10 [37']
[7] 10:00   J.Seniūnas, E.Markelytė      
 14   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:14  16:21  21:19 [34']      
  [27] 10:45   D.Golubickas, R.Žigienė    
 11   Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
    21:16  22:20 [10']    
[8] 10:00   D.Golubickas, R.Žigienė      
 6   Deividas Golubickas 
 Rūta Žigienė 
  21:17  21:18 [27']      
    [47] 12:05   D.Golubickas, R.Žigienė  
 7   Giedrius Strumila 
 Kotryna Remeikaitė 
      21:19  21:18 [44']  
[9] 10:00   G.Strumila, K.Remeikaitė      
 10   Viktoras Grigorjevas 
 Dalia Bogatko 
  21:11  16:21  21:19 [31']      
  [28] 11:10   V.Korolkovas, G.Krizonytė    
 15   Vaidas Korolkovas 
 Gerda Krizonytė 
    21:14  22:20 [12']    
[10] 10:00   V.Korolkovas, G.Krizonytė      
 2   Laimonas Bečalis 
 Rūta Bubulienė 
  21:7  21:10 [18']    G.Lukošius, V.Martinkienė   3-a vieta
      [69] 12:55   G.Lukošius, V.Martinkienė
       V.Korolkovas, G.Krizonytė   12:21  21:16  21:17 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šimonis, D.Zhong    
    [48] 12:05   R.Šimonis, D.Zhong  
     P.Bareika, M.Petreikytė   24:22  21:10 [44']   5-a vieta
      [70] 12:55   G.Strumila, K.Remeikaitė
     J.Seniūnas, E.Markelytė     21:11  21:14 [7']
    [49] 12:05   G.Strumila, K.Remeikaitė  
     G.Strumila, K.Remeikaitė   21:16  21:16 [34']  
         
         
       P.Bareika, M.Petreikytė   7-a vieta
      [71] 12:55   J.Seniūnas, E.Markelytė
       J.Seniūnas, E.Markelytė   21:13  21:16 [6']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Kancleris, G.Giedrikaitė      
  [29] 11:10   M.Kancleris, G.Giedrikaitė    
   R.Dovydėnas, L.Gorienė   21:15  21:16 [11']    
    [50] 12:05   M.Smalskis, L.Paulauskaitė  
   M.Smalskis, L.Paulauskaitė     21:10  16:21  21:18 [28']  
  [30] 11:10   M.Smalskis, L.Paulauskaitė    
   T.Jarutis, R.Staupelienė   21:14  21:10 [15']     9-a vieta
      [72] 12:55   D.Kumar, S.Kliaubienė
   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė       21:18  21:19 [13']
  [31] 11:10   D.Kumar, S.Kliaubienė    
   D.Kumar, S.Kliaubienė   21:13  21:14 [21']    
    [51] 12:05   D.Kumar, S.Kliaubienė  
   V.Grigorjevas, D.Bogatko     19:21  21:18  21:10 [12']  
  [32] 11:10   V.Grigorjevas, D.Bogatko    
   L.Bečalis, R.Bubulienė   21:19  17:21  21:10 [34']    
         
       M.Kancleris, G.Giedrikaitė   11-a vieta
      [73] 13:20   M.Kancleris, G.Giedrikaitė
       V.Grigorjevas, D.Bogatko   21:17  21:19 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Dovydėnas, L.Gorienė    
    [52] 12:05   R.Dovydėnas, L.Gorienė  
     T.Jarutis, R.Staupelienė   21:18  23:21  17:21 [13']   13-a vieta
      [74] 13:20   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė     21:11  21:10 [19']
    [53] 12:05   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     L.Bečalis, R.Bubulienė   21:10  21:12 [3']  
         
         
       T.Jarutis, R.Staupelienė   15-a vieta
      [75] 13:20   L.Bečalis, R.Bubulienė
       L.Bečalis, R.Bubulienė   21:9  21:8 [17']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.