Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-05-04, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Markas Gedrimas    Dėl 1-8 vietos      
 M.Gedrimas      
 16       ->      
  [53] 15:05   M.Gedrimas    
 9   Nojus Šiaulys      21:3  21:3 [11']    
[42] 13:50   N.Šiaulys      
 8   Gabrielius Ostrovskis    21:14  21:14 [21']      
    [63] 15:50   M.Gedrimas  
 5   Martynas Kaminskas        21:6  21:2 [15']  
[43] 13:50   M.Kaminskas      
 12   Arijus Pocius    21:2  21:15 [17']      
  [54] 15:05   D.Krūminas    
 13   Juozapas Šimaitis      21:10  21:18 [20']    
[44] 13:50   D.Krūminas      
 4   Dainius Krūminas    21:2  21:6 [16']       1-a vieta
      [74] 17:05   M.Gedrimas
 3   Mantas Lukonas          21:18  21:17 [24']
[45] 14:15   M.Lukonas      
 14   Matas Mačernis    21:4  21:3 [14']      
  [55] 15:05   M.Lukonas    
 11   Neilas Petrauskas      21:12  21:4 [14']    
[46] 14:15   M.Macijauskas      
 6   Mikas Macijauskas    21:6  21:10 [19']      
    [64] 15:50   V.Šukys  
 7   Arnas Krasauskas        21:1  21:8 [14']  
[47] 14:15   A.Krasauskas      
 10   Vakaris Žilinskas    19:21  21:18  21:19 [32']      
  [56] 15:05   V.Šukys    
 15         21:1  21:2 [13']    
 V.Šukys      
 2   Vytautas Šukys    ->    D.Krūminas   3-a vieta
      [75] 17:05   M.Lukonas
       M.Lukonas   21:13  19:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Šiaulys    
    [65] 16:15   M.Kaminskas  
     M.Kaminskas   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [76] 17:05   M.Kaminskas
     M.Macijauskas     21:11  21:16 [11']
    [66] 16:15   A.Krasauskas  
     A.Krasauskas   22:20  21:11 [22']  
         
         
       N.Šiaulys   7-a vieta
      [77] 17:30   M.Macijauskas
       M.Macijauskas   21:19  21:11 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Ostrovskis    
   G.Ostrovskis   ->    
    [67] 16:15   A.Pocius  
   A.Pocius     21:14  21:13 [22']  
  [57] 15:30   A.Pocius    
   J.Šimaitis   21:13  21:4 [17']     9-a vieta
      [78] 17:30   V.Žilinskas
   M.Mačernis       21:16  21:15 [20']
  [58] 15:30   N.Petrauskas    
   N.Petrauskas   21:17  21:14 [24']    
    [68] 16:15   V.Žilinskas  
   V.Žilinskas     21:5  21:5 [15']  
   V.Žilinskas    
    ->    
         
       G.Ostrovskis   11-a vieta
      [79] 17:30   G.Ostrovskis
       N.Petrauskas   21:11  21:15 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šimaitis  
     J.Šimaitis   ->   13-a vieta
      [69] 16:40   J.Šimaitis
     M.Mačernis     21:16  21:17 [28']
     M.Mačernis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.