Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-05-04, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Martynas Kaminskas ,   Kotryna Čyvaitė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Kaminskas, K.Čyvaitė    
 8       ->    
  [13] 11:05   M.Lukonas, M.Rimkutė  
 5   Mantas Lukonas ,   Marija Rimkutė      21:15  21:15 [21']  
[5] 10:20   M.Lukonas, M.Rimkutė    
 4   Mikas Macijauskas ,   Milana Černiauskaitė    21:5  21:11 [19']    1-a vieta
    [20] 11:30   V.Šukys, L.Leonavičiūtė
 3   Vytautas Šukys ,   Liepa Leonavičiūtė        21:13  21:5 [19']
[6] 10:20   V.Šukys, L.Leonavičiūtė    
 6   Vakaris Žilinskas ,   Barbora Cirtautaitė    21:8  21:4 [18']    
  [14] 11:05   V.Šukys, L.Leonavičiūtė  
 7   Gabrielius Ostrovskis ,   Vaiva Vilčinskytė      21:17  21:17 [28']  
[7] 10:20   M.Gedrimas, A.Stankevičiūtė    
 2   Markas Gedrimas ,   Augustė Stankevičiūtė    21:7  21:6 [19']    
     
     M.Kaminskas, K.Čyvaitė  3-a vieta
  [21] 11:50   M.Gedrimas, A.Stankevičiūtė
   M.Gedrimas, A.Stankevičiūtė   21:14  21:15 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Macijauskas, M.Černiauskaitė  
   M.Macijauskas, M.Černiauskaitė   ->  5-a vieta
    [22] 11:50   V.Žilinskas, B.Cirtautaitė
   V.Žilinskas, B.Cirtautaitė     15:21  21:19  21:19 [39']
  [15] 11:05   V.Žilinskas, B.Cirtautaitė  
   G.Ostrovskis, V.Vilčinskytė   23:21  21:5 [21']  
       
       
     7-a vieta
     G.Ostrovskis, V.Vilčinskytė
     G.Ostrovskis, V.Vilčinskytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.