Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Taja Leonovič 
 Greta Vedrickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Leonovič, G.Vedrickaitė      
 16       ->      
  [92] 14:20    T.Leonovič, G.Vedrickaitė    
 9   Viltė Radzevičiūtė 
 Skaistė Liutkutė 
    21:15  21:9 [18']    
[81] 13:55    G.Vancevičiūtė, G.Beržinskaitė      
 8   Goda Vancevičiūtė 
 Gabija Beržinskaitė 
  21:13  21:9 [22']      
    [113] 15:30    T.Leonovič, G.Vedrickaitė  
 5   Margarita Poklikajeva 
 Adelė Krutkytė 
      21:10  21:7 [15']  
 M.Poklikajeva, A.Krutkytė      
 12       ->      
  [93] 14:40    R.Vidzėnaitė, U.Gatelytė    
 13         21:7  21:9 [16']    
 R.Vidzėnaitė, U.Gatelytė      
 4   Rusnė Vidzėnaitė 
 Urtė Gatelytė 
  ->       1-a vieta
      [128] 16:20    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė
 3   Nomeda Seniūnaitė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
        22:20  21:15 [24']
 N.Seniūnaitė, A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [94] 14:40    N.Seniūnaitė, A.Ramaneckaitė    
 11   Mantė Songinaitė 
 Rugilė Vosyliutė 
    21:16  21:11 [19']    
[82] 13:55    M.Songinaitė, R.Vosyliutė      
 6   Mila Leonovič 
 Amelija Klimaitė 
  22:20  21:3 [19']      
    [114] 15:30    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7   Emilija Kudirkaitė 
 Liepa Budrytė 
      21:15  21:17 [19']  
[83] 13:55    M.Gaure, E.Zitane      
 10   Madara Gaure 
 Elza Zitane 
  21:7  21:3 [13']      
  [95] 14:40    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
 15         21:15  18:21  21:18 [34']    
 J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė      
 2   Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->    R.Vidzėnaitė, U.Gatelytė   3-a vieta
      [129] 16:20    N.Seniūnaitė, A.Ramaneckaitė
       N.Seniūnaitė, A.Ramaneckaitė   21:13  21:10 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vancevičiūtė, G.Beržinskaitė    
    [115] 15:30    G.Vancevičiūtė, G.Beržinskaitė  
     M.Poklikajeva, A.Krutkytė   21:17  21:15 [19']   5-a vieta
      [130] 16:20    M.Gaure, E.Zitane
     M.Songinaitė, R.Vosyliutė     21:11  21:5 [13']
    [116] 15:30    M.Gaure, E.Zitane  
     M.Gaure, E.Zitane   21:12  21:7 [16']  
         
         
       M.Poklikajeva, A.Krutkytė   7-a vieta
      [131] 16:20    M.Songinaitė, R.Vosyliutė
       M.Songinaitė, R.Vosyliutė   21:15  21:10 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Radzevičiūtė, S.Liutkutė    
   V.Radzevičiūtė, S.Liutkutė   ->    
     V.Radzevičiūtė, S.Liutkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [117] 15:55    M.Leonovič, A.Klimaitė
        21:10  21:5 [19']
   M.Leonovič, A.Klimaitė    
   M.Leonovič, A.Klimaitė   ->    
    [96] 14:40    M.Leonovič, A.Klimaitė  
   E.Kudirkaitė, L.Budrytė     21:13  21:17 [25']  
   E.Kudirkaitė, L.Budrytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Kudirkaitė, L.Budrytė
       E.Kudirkaitė, L.Budrytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.