Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Nidas Kijauskas 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, V.Garmus      
 16       ->      
  [48] 12:25   D.Rumšys, V.Stončius    
 9   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
    23:21  21:17 [30']    
[39] 11:35   D.Rumšys, V.Stončius      
 8   Vidas Pilvinis 
 Augustas Valatka 
  21:13  17:21  21:16 [37']      
    [60] 12:50   M.Akucevičius, A.Olšauskas  
 5   Marius Akucevičius 
 Artūras Olšauskas 
      21:10  21:13 [23']  
 M.Akucevičius, A.Olšauskas      
 12       ->      
  [49] 12:25   M.Akucevičius, A.Olšauskas    
 13         23:21  21:18 [34']    
 S.Galentas, A.Jachontovas      
 4   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->       1-a vieta
      [73] 13:40   M.Akucevičius, A.Olšauskas
 3   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
        21:15  17:21  21:15 [42']
 D.Juodsnukis, P.Jūras      
 14       ->      
  [50] 12:25   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 11   Mindaugas Kancleris 
 Robertas Venckus 
    21:18  21:19 [26']    
[40] 11:35   M.Kancleris, R.Venckus      
 6   Egidijus Karaliūnas 
 Vaidas Korolkovas 
  16:21  21:14  21:15 [42']      
    [61] 12:50   D.Juodsnukis, P.Jūras  
 7   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
      17:21  21:14  21:19 [41']  
[41] 11:35   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
 10   Mantas Šatrauskas 
 Deivydas Žilinskas 
  12:21  21:17  21:18 [35']      
  [51] 12:25   G.Vizgirda, R.Vizgirda    
 15         21:16  21:11 [26']    
 J.Bartkus, E.Merkevičius      
 2   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
  ->    D.Rumšys, V.Stončius   3-a vieta
      [74] 13:40   D.Rumšys, V.Stončius
       G.Vizgirda, R.Vizgirda   21:17  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Kijauskas, V.Garmus    
    [62] 12:50   N.Kijauskas, V.Garmus  
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:10  21:12 [22']   5-a vieta
      [75] 13:40   N.Kijauskas, V.Garmus
     M.Kancleris, R.Venckus     21:11  21:14 [24']
    [63] 12:50   M.Kancleris, R.Venckus  
     J.Bartkus, E.Merkevičius   21:16  21:17 [27']  
         
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   7-a vieta
      [76] 13:40   J.Bartkus, E.Merkevičius
       J.Bartkus, E.Merkevičius   21:17  21:16 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis, A.Valatka    
   V.Pilvinis, A.Valatka   ->    
     V.Pilvinis, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [64] 12:50   V.Pilvinis, A.Valatka
        21:18  21:15 [26']
   E.Karaliūnas, V.Korolkovas    
   E.Karaliūnas, V.Korolkovas   ->    
    [52] 12:25   E.Karaliūnas, V.Korolkovas  
   M.Šatrauskas, D.Žilinskas     21:12  23:21 [25']  
   M.Šatrauskas, D.Žilinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Šatrauskas, D.Žilinskas
       M.Šatrauskas, D.Žilinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.