Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Martinkus 
 Sonata Zinkevičienė 
21
19
15
21
19
21
 32'
21
13
21
10
 17'
21
15
21
4
 18'
139/103
36
2
2
2 Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
19
21
21
15
21
19
 32'
21
11
21
7
 16'
21
10
21
6
 17'
145/89
56
3
1
3 Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
13
21
10
21
 17'
11
21
7
21
 16'
11
21
13
21
 20'
65/126
-61
0
4
4 Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
15
21
4
21
 18'
10
21
6
21
 17'
21
11
21
13
 20'
77/108
-31
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
5
21
9
 20'
21
9
19
21
21
16
 33'
103/60
43
2
1
2 Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
5
21
9
21
 20'
21
23
19
21
 21'
54/86
-32
0
3
3 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
9
21
21
19
16
21
 33'
23
21
21
19
 21'
90/101
-11
1
2



2019-05-25  
   1-a vieta
 2    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė  
[35] 11:35   M.Trybas, S.Čalkina
 3    Mindaugas Trybas,  Svetlana Čalkina   21:14  21:11 [21']
   



2019-05-25  
   3-a vieta
 1    Vidas Martinkus,  Sonata Zinkevičienė  
[36] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 6    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė   21:15  21:15 [23']
   



2019-05-25  
   5-a vieta
 4    Vidmantas Jonikas,  Eglė Bagdonienė  
[37] 11:35   V.Jonikas, E.Bagdonienė
 7    Audrius Butkus,  Alina Michaliova   21:14  21:16 [19']
   



2019-05-25  
   7-a vieta
 5    Aurimas Kamantauskas,  Rūta Bubulienė  
[38] 11:35   A.Kamantauskas, R.Bubulienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.