Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Martinkus 
 Sonata Zinkevičienė 
21
19
15
21
19
21
 32'
21
13
21
10
 17'
21
15
21
4
 18'
139/103
36
2
2
2 Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
19
21
21
15
21
19
 32'
21
11
21
7
 16'
21
10
21
6
 17'
145/89
56
3
1
3 Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
13
21
10
21
 17'
11
21
7
21
 16'
11
21
13
21
 20'
65/126
-61
0
4
4 Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
15
21
4
21
 18'
10
21
6
21
 17'
21
11
21
13
 20'
77/108
-31
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
5
21
9
 20'
21
9
19
21
21
16
 33'
103/60
43
2
1
2 Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
5
21
9
21
 20'
21
23
19
21
 21'
54/86
-32
0
3
3 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
9
21
21
19
16
21
 33'
23
21
21
19
 21'
90/101
-11
1
2



2019-05-25  
   1-a vieta
 2    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė  
[35] 11:35   M.Trybas, S.Čalkina
 3    Mindaugas Trybas,  Svetlana Čalkina   21:14  21:11 [21']
   



2019-05-25  
   3-a vieta
 1    Vidas Martinkus,  Sonata Zinkevičienė  
[36] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 6    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė   21:15  21:15 [23']
   



2019-05-25  
   5-a vieta
 4    Vidmantas Jonikas,  Eglė Bagdonienė  
[37] 11:35   V.Jonikas, E.Bagdonienė
 7    Audrius Butkus,  Alina Michaliova   21:14  21:16 [19']
   



2019-05-25  
   7-a vieta
 5    Aurimas Kamantauskas,  Rūta Bubulienė  
[38] 11:35   A.Kamantauskas, R.Bubulienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.