Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [7] 10:15   D.Lygnugarytė      
 17   Domilė Rudminaitė      21:8  21:10 [18']      
[1] 10:00   A.Babinceva        
 16   Alika Babinceva    21:13  21:5 [16']        
    [12] 10:35   D.Lygnugarytė    
 9   Lukrecija Bartuškaitė        21:23  28:26  21:11 [43']    
 L.Bartuškaitė        
 24       ->        
  [4] 10:00   A.Ramaneckaitė      
 25         13:21  21:18  23:21 [43']      
 A.Ramaneckaitė        
 8   Aurelija Ramaneckaitė    ->        
      [21] 11:35   A.Petkevičiūtė  
 5   Akvilė Petkevičiūtė          24:22  21:18 [34']  
 A.Petkevičiūtė        
 28       ->        
  [5] 10:00   A.Petkevičiūtė      
 21         21:10  14:21  21:15 [29']      
 K.Merkevičiūtė        
 12   Karolina Merkevičiūtė    ->        
    [13] 10:55   A.Petkevičiūtė    
 13   Nomeda Seniūnaitė        23:21  21:10 [23']    
 N.Seniūnaitė        
 20       ->        
  [6] 10:15   A.Stravinskaitė      
 29         21:12  21:11 [18']      
 A.Stravinskaitė        
 4   Agnė Stravinskaitė    ->         1-a vieta
        [35] 12:35   M.Lekšaitė
 3   Liepa Aleknavičiūtė            21:16  21:6 [23']
 L.Aleknavičiūtė        
 30       ->        
  [8] 10:15   L.Aleknavičiūtė      
 19   Rasuolė Vinciūnaitė      21:5  21:13 [19']      
[2] 10:00   U.Stankevičiūtė        
 14   Ugnė Stankevičiūtė    21:6  21:9 [18']        
    [14] 10:55   M.Lekšaitė    
 11   Ūla Lasinskaitė        21:12  21:11 [23']    
 Ū.Lasinskaitė        
 22       ->        
  [9] 10:35   M.Lekšaitė      
 27         21:15  21:4 [21']      
 M.Lekšaitė        
 6   Milda Lekšaitė    ->        
      [22] 11:35   M.Lekšaitė  
 7   Greta Vedrickaitė          21:11  21:16 [27']  
 G.Vedrickaitė        
 26       ->        
  [10] 10:35   G.Vedrickaitė      
 23         21:17  21:11 [21']      
 M.Rimkutė        
 10   Marija Rimkutė    ->        
    [15] 10:55   J.Šalnaitė    
 15   Urtė Gatelytė        21:19  21:13 [30']    
[3] 10:00   U.Gatelytė        
 18   Rugilė Jauniškytė    21:10  21:18 [22']      D.Lygnugarytė   3-a vieta
  [11] 10:35   J.Šalnaitė   [36] 12:35   J.Šalnaitė
 31         21:4  21:1 [18']    J.Šalnaitė   21:10  21:10 [34']
 J.Šalnaitė        
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Ramaneckaitė    
      [23] 11:35   A.Stravinskaitė  
       A.Stravinskaitė   22:20  21:19 [28']   5-a vieta
        [37] 12:55   L.Aleknavičiūtė
       L.Aleknavičiūtė     24:22  21:13 [25']
      [24] 11:35   L.Aleknavičiūtė  
       G.Vedrickaitė   21:15  21:10 [25']  
           
           
         A.Ramaneckaitė   7-a vieta
       
         G.Vedrickaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Babinceva      
    [16] 10:55   L.Bartuškaitė    
     L.Bartuškaitė   21:15  21:11 [22']    
      [25] 11:55   L.Bartuškaitė  
     K.Merkevičiūtė     21:15  21:15 [24']  
    [17] 11:15   N.Seniūnaitė    
     N.Seniūnaitė   22:20  21:16 [20']     9-a vieta
        [38] 12:55   M.Rimkutė
     U.Stankevičiūtė       19:21  21:15  22:20 [43']
    [18] 11:15   Ū.Lasinskaitė    
     Ū.Lasinskaitė   18:21  21:18  22:20 [32']    
      [26] 11:55   M.Rimkutė  
     M.Rimkutė     21:15  21:14 [23']  
    [19] 11:15   M.Rimkutė    
     U.Gatelytė   21:13  21:16 [22']    
           
         N.Seniūnaitė   11-a vieta
       
         Ū.Lasinskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Babinceva    
       
       K.Merkevičiūtė   ->   13-a vieta
       
       U.Stankevičiūtė     ->
       
       U.Gatelytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Rudminaitė      
   D.Rudminaitė   ->      
     D.Rudminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Rudminaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [27] 11:55   R.Jauniškytė
          21:11  21:18 [23']
   R.Vinciūnaitė      
   R.Vinciūnaitė   ->      
     R.Vinciūnaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [20] 11:15   R.Jauniškytė  
        21:10  21:8 [19']  
   .      
    ->      
     R.Jauniškytė    
   R.Jauniškytė     ->    
   R.Jauniškytė      
    ->     19-a vieta
         R.Vinciūnaitė
         R.Vinciūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.