Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Pijus Sutkaitis 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Sutkaitis, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [39] 12:55   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis    
 9   Mantas Lukonas 
 Mindaugas Butkus 
    21:10  21:7 [19']    
[28] 11:55   M.Lukonas, M.Butkus      
 8   Miras Aitmagambetov 
 Ričard Kim 
  20:22  22:20  21:19 [32']      
    [48] 13:40   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis  
 5   Titas Žibūda 
 Emilis Jonkus 
      21:19  21:15 [25']  
[29] 12:15   T.Žibūda, E.Jonkus      
 12   Gustas Čekavičius 
 Danielius Sukanka 
  21:5  21:4 [17']      
  [40] 12:55   A.Kaminskas, M.Šatkauskas    
 13   Jokūbas Kazlauskas 
 Matas Špakauskas 
    21:8  24:22 [28']    
[30] 12:15   A.Kaminskas, M.Šatkauskas      
 4   Adas Kaminskas 
 Mantas Šatkauskas 
  21:8  21:14 [18']       1-a vieta
      [57] 14:40   K.Sakalauskas, R.Lesinskas
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:16  21:14 [23']
[31] 12:15   U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14   Sviatoslav Papušin 
 Martynas Plauška 
  21:13  21:12 [20']      
  [41] 13:20   U.Mikalauskas, M.Stravinskas    
 11   Paulius Jakubčionis 
 Ernestas Pocej 
    22:24  21:19  21:15 [44']    
[32] 12:15   A.Zavackas, B.Kamantauskas      
 6   Adomas Zavackas 
 Benediktas Kamantauskas 
  21:10  21:13 [17']      
    [49] 14:00   K.Sakalauskas, R.Lesinskas  
 7   Daniel Leonovič 
 Adomas Mažeika 
      21:15  21:15 [26']  
[33] 12:35   J.Jatulis, D.Špakauskas      
 10   Jurgis Jatulis 
 Daugirdas Špakauskas 
  21:16  21:18 [24']      
  [42] 13:20   K.Sakalauskas, R.Lesinskas    
 15   Bronius Karsokas 
 Nojus Šabasevičius 
    21:8  21:7 [22']    
[34] 12:35   K.Sakalauskas, R.Lesinskas      
 2   Kipras Sakalauskas 
 Rokas Lesinskas 
  21:13  21:5 [18']    A.Kaminskas, M.Šatkauskas   3-a vieta
      [58] 14:40   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
       U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:18  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Lukonas, M.Butkus    
    [50] 14:00   T.Žibūda, E.Jonkus  
     T.Žibūda, E.Jonkus   21:9  21:10 [17']   5-a vieta
      [59] 14:40   T.Žibūda, E.Jonkus
     A.Zavackas, B.Kamantauskas     21:19  18:21  21:19 [36']
    [51] 14:00   A.Zavackas, B.Kamantauskas  
     J.Jatulis, D.Špakauskas   21:18  21:19 [25']  
         
         
       M.Lukonas, M.Butkus   7-a vieta
     
       J.Jatulis, D.Špakauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Aitmagambetov, R.Kim    
   M.Aitmagambetov, R.Kim   ->    
    [52] 14:00   M.Aitmagambetov, R.Kim  
   G.Čekavičius, D.Sukanka     21:17  21:10 [20']  
  [43] 13:20   J.Kazlauskas, M.Špakauskas    
   J.Kazlauskas, M.Špakauskas   21:17  21:5 [27']     9-a vieta
      [60] 14:40   M.Aitmagambetov, R.Kim
   S.Papušin, M.Plauška       21:14  21:16 [23']
  [44] 13:20   P.Jakubčionis, E.Pocej    
   P.Jakubčionis, E.Pocej   21:15  21:14 [24']    
    [53] 14:20   P.Jakubčionis, E.Pocej  
   D.Leonovič, A.Mažeika     21:17  21:19 [21']  
  [45] 13:40   D.Leonovič, A.Mažeika    
   B.Karsokas, N.Šabasevičius   21:13  21:17 [24']    
         
       J.Kazlauskas, M.Špakauskas   11-a vieta
     
       D.Leonovič, A.Mažeika   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Čekavičius, D.Sukanka  
     G.Čekavičius, D.Sukanka   ->   13-a vieta
     
     S.Papušin, M.Plauška     ->
     
     B.Karsokas, N.Šabasevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.