Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Akvilė Petkevičiūtė 
 Milda Lekšaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [61] 15:00   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė  
 5   Jorūnė Šalnaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
      21:15  21:17 [27']  
 J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė      
 12       ->      
  [54] 14:20   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė    
 13         21:6  21:11 [21']    
 K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė      
 4   Karolina Merkevičiūtė 
 Greta Vedrickaitė 
  ->       1-a vieta
      [80] 16:45   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė
 3   Marija Rimkutė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
        21:16  21:14 [25']
 M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [55] 14:20   M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė    
 11   Alika Babinceva 
 Rugilė Jauniškytė 
    21:15  21:9 [21']    
[46] 13:40   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 6   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:17  22:20 [28']      
    [62] 15:00   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 7   Ugnė Stankevičiūtė 
 Emilė Kazlauskaitė 
      24:22  17:21  21:17 [45']  
[47] 13:40   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė      
 10   Ūla Lasinskaitė 
 Domilė Rudminaitė 
  22:20  21:11 [20']      
  [56] 14:20   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 15         21:8  19:21  21:10 [31']    
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->    J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė   3-a vieta
      [81] 16:45   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė
       M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė   21:5  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė  
     K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė   ->   5-a vieta
      [82] 16:45   K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė     23:21  21:12 [22']
    [63] 15:00   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė  
     U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   21:12  21:15 [19']  
         
         
        7-a vieta
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė
        ->
   A.Babinceva, R.Jauniškytė    
   A.Babinceva, R.Jauniškytė   ->    
    [64] 15:00   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė  
   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė     21:19  21:18 [22']  
   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Babinceva, R.Jauniškytė
       A.Babinceva, R.Jauniškytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.