Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Linas Supronas ,   Linas Zavadskis   Dėl 1-4 vietų    
[79] 16:45   L.Supronas, L.Zavadskis    
 8   Giedrius Stasiulis ,   Vaidas Turolevičius    21:14  20:22  21:12 [31']    
  [89] 18:05   L.Supronas, L.Zavadskis  
 5   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis      21:4  21:19 [23']  
[80] 16:45   M.Jarošaitis, T.Tiškus    
 4   Mindaugas Jarošaitis ,   Tomas Tiškus    21:11  21:14 [38']    1-a vieta
    [98] 18:55   L.Supronas, L.Zavadskis
 3   Gerhardas Skonsmanas ,   Evaldas Bradūnas        21:15  21:15 [23']
[81] 17:15   G.Skonsmanas, E.Bradūnas    
 6   Tadas Kikilas ,   Arnoldas Slušnys    21:11  12:21  21:12 [29']    
  [90] 18:05   G.Skonsmanas, E.Bradūnas  
 7   Mindaugas Kancleris ,   Mindaugas Trybas      21:12  21:14 [20']  
[82] 17:15   A.Kordušas, M.Stankevičius    
 2   Andrius Kordušas ,   Marijus Stankevičius    21:15  21:8 [36']    
     
     M.Jarošaitis, T.Tiškus  3-a vieta
  [99] 18:55   M.Jarošaitis, T.Tiškus
   A.Kordušas, M.Stankevičius   18:21  21:18  21:13 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Stasiulis, V.Turolevičius    
  [91] 18:05   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
   V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:10  19:21  24:22 [30']  5-a vieta
    [100] 18:55   T.Kikilas, A.Slušnys
   T.Kikilas, A.Slušnys     22:20  21:18 [27']
  [92] 18:05   T.Kikilas, A.Slušnys  
   M.Kancleris, M.Trybas   21:19  14:21  21:13 [32']  
       
       
     G.Stasiulis, V.Turolevičius  7-a vieta
   
     M.Kancleris, M.Trybas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.