Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Aldona Kasparavičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bradūnas, A.Kasparavičienė      
 16       ->      
  [49] 13:50   E.Bradūnas, A.Kasparavičienė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    21:12  21:8 [19']    
[34] 12:10   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 8   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
  23:21  24:22 [26']      
    [61] 15:05   E.Bradūnas, A.Kasparavičienė  
 5   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:18  21:11 [33']  
[35] 12:10   M.Trybas, S.Čalkina      
 12   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
  21:14  21:18 [23']      
  [50] 13:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 13   Artūras Žvilauskas 
 Emilija Žėkaitė 
    21:13  15:21  21:16 [32']    
[36] 12:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  21:10  20:22  21:9 [31']       1-a vieta
      [71] 15:55   E.Bradūnas, A.Kasparavičienė
 3   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
        21:13  16:21  21:17 [30']
[37] 12:35   L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 14   Mindaugas Jarošaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
  21:9  21:11 [17']      
  [51] 13:50   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 11   Aurelijus Umantas 
 Ingrida Savickienė 
    21:12  21:9 [18']    
[38] 12:35   A.Umantas, I.Savickienė      
 6   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  21:18  21:7 [23']      
    [62] 15:05   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
 7   Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
      21:23  21:14  21:15 [32']  
[39] 12:35   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 10   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:15  21:14 [19']      
  [52] 13:50   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 15         21:14  21:13 [19']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    V.Martinkus, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [72] 15:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       L.Zavadskis, I.Vidzėnienė   12:21  21:18  21:14 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    [63] 15:05   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:9  21:17 [12']   5-a vieta
      [73] 16:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
     A.Umantas, I.Savickienė     21:11  21:14 [18']
    [64] 15:05   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  21:12 [26']  
         
         
       M.Trybas, S.Čalkina   7-a vieta
     
       A.Umantas, I.Savickienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė   ->    
    [65] 15:30   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
   Ž.Sabulis, M.Petreikytė     21:18  21:14 [24']  
  [53] 14:15   Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
   A.Žvilauskas, E.Žėkaitė   21:18  21:17 [21']     9-a vieta
      [74] 16:20   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė
   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė       17:21  21:18  21:10 [29']
  [54] 14:15   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė    
   M.Stankevičius, J.Sereckienė   21:14  21:13 [20']    
    [66] 15:30   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė  
   T.Tiškus, A.Mažulienė     21:18  21:19 [18']  
   T.Tiškus, A.Mažulienė    
    ->    
         
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   11-a vieta
     
       T.Tiškus, A.Mažulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Žvilauskas, E.Žėkaitė  
     A.Žvilauskas, E.Žėkaitė   ->   13-a vieta
     
     M.Stankevičius, J.Sereckienė     ->
     M.Stankevičius, J.Sereckienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.