Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N3), Data: 2019-05-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-15 
 10           1 
   5     1       0.9 
   6     2       0.6 
   2           0.6 
 U-13 
   7           0.25 
   8           1.2 
   5     1       0.35 
   6     2       0.6 
 U-11 
 10           0.5 
   6     2       0.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   25 d.  10:00  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:5  21:0    E.Vilimaitė   9  
 2   25 d.  10:00  U-13   MV    S.Sabakonytė   7:21  10:21    A.Klimaitė   13  
 3   25 d.  10:00  U-13   MV    E.Kudirkaitė   19:21  6:21    G.Velykytė   15  
 4   25 d.  10:00  U-13   MV    L.Budrytė   1:0    G.Vedrickaitė   23'  
 5   25 d.  10:00  U-13   VV    V.Voroneckis   11:21  16:21    M.Plauška   16  
 6   25 d.  10:00  U-13   VV    J.Jatulis   21:12  23:21    A.Lukošius   21  
 7   25 d.  10:00  U-13   VV    T.Kučauskas   7:21  8:21    J.Kazlauskas   12  
 8   25 d.  10:00  U-11   MV    A.Krutkytė   14:21  18:21    R.Vidzėnaitė   18  
 9   25 d.  10:30  U-11   MV    G.Vancevičiūtė   21:9  21:4    G.Velykytė   12  
 10   25 d.  10:30  U-11   VV    K.Kudirka   6:21  9:21    E.Kozulinas   15  
 11   25 d.  10:30  U-11   VV    S.Valasevicius   0:1    M.Jakštys   41'  
 12   25 d.  10:30  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:1  21:3    A.Klimaitė   15  
 13   25 d.  10:30  U-13   MV    G.Velykytė   15:21  12:21    L.Budrytė   20  
 14   25 d.  10:30  U-13   MV    E.Vilimaitė   11:21  13:21    S.Sabakonytė   14  
 15   25 d.  10:30  U-13   MV    E.Kudirkaitė   1:0    G.Vedrickaitė    
 16   25 d.  10:30  U-13   VV    T.Puišys   21:10  21:11    M.Plauška   14  
 17   25 d.  11:00  U-13   VV    J.Jatulis   21:17  8:21  14:21    J.Kazlauskas   26  
 18   25 d.  11:00  U-13   VV    A.Lukošius   21:18  24:22    T.Kučauskas   22  
 19   25 d.  11:00  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:7  21:12    R.Vidzėnaitė   14  
 20   25 d.  11:00  U-11   MV    E.Dindaitė   21:7  21:4    G.Velykytė   13  
 21   25 d.  11:00  U-11   VV    D.Leonovič   21:3  21:8    E.Kozulinas   11  
 22   25 d.  11:00  U-11   VV    G.Day-Sirrat   15:21  14:21    R.Daugėla   16  
 23   25 d.  11:00  U-11   VV    M.Špakauskas   21:17  13:21  16:21    B.Drobavičius   31  
 24   25 d.  11:00  U-11   VV    M.Jakštys   8:21  7:21    A.Mažeika   12  
 25   25 d.  11:30  U-13   VV    T.Puišys   21:8  21:12    J.Kazlauskas   16  
 26   25 d.  11:30  U-13   VV    M.Plauška   17:21  21:19  11:21    J.Jatulis   30  
 27   25 d.  11:30  U-13   VV    V.Voroneckis   21:19  21:17    A.Lukošius   20  
 28   25 d.  11:30  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:2  21:3    L.Budrytė   10  
 29   25 d.  11:30  U-13   MV    A.Klimaitė   21:11  21:6    G.Velykytė   15  
 30   25 d.  11:30  U-13   MV    S.Sabakonytė   17:21  21:18  21:12    E.Kudirkaitė   26  
 31   25 d.  11:30  U-13   MV    E.Vilimaitė   1:0    G.Vedrickaitė    
 32   25 d.  11:30  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:11  21:6    A.Krutkytė   12  
 33   25 d.  12:00  U-11   MV    E.Dindaitė   21:17  21:17    G.Vancevičiūtė   21  
 34   25 d.  12:00  U-11   VV    K.Kudirka   1:0    S.Valasevicius    
 35   25 d.  12:00  U-11   VV    D.Leonovič   21:6  21:7    R.Daugėla   15  
 36   25 d.  12:00  U-11   VV    B.Drobavičius   2:21  10:21    A.Mažeika   14  
 37   25 d.  12:00  U-11   VV    E.Kozulinas   15:21  17:21    G.Day-Sirrat   18  
 38   25 d.  12:00  U-11   VV    M.Špakauskas   20:22  15:21    M.Jakštys   19  
 39   25 d.  12:00  U-15   VV    S.Papušin   14:21  8:21    P.Povilonis   15  
 40   25 d.  12:00  U-15   VV    P.Jakubčionis   21:3  21:7    T.Bartusevičius   12  
 41   25 d.  12:30  U-15   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:8  21:3    R.Vosyliutė   11  
 42   25 d.  12:30  U-15   MV    L.Bartuškaitė   21:11  21:17    M.Songinaitė   17  
 43   25 d.  12:30  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:16  22:20    E.Dindaitė   17  
 44   25 d.  12:30  U-11   MV    G.Vancevičiūtė   22:20  21:9    R.Vidzėnaitė   20  
 45   25 d.  12:30  U-11   MV    A.Krutkytė   21:13  21:19    G.Velykytė   17  
 47   25 d.  12:30  U-11   VV    D.Leonovič   21:9  21:13    A.Mažeika   16  
 48   25 d.  12:30  U-11   VV    R.Daugėla   21:4  21:8    B.Drobavičius   12  
 49   25 d.  13:00  U-11   VV    G.Day-Sirrat   13:21  12:21    M.Jakštys   16  
 50   25 d.  13:00  U-11   VV    E.Kozulinas   12:21  23:21  20:22    M.Špakauskas   32  
 51   25 d.  13:00  U-15   VV    D.Daugėla   21:10  21:10    P.Povilonis   15  
 52   25 d.  13:00  U-15   VV    D.Špakauskas   16:21  18:21    A.Zavackas   22  
 53   25 d.  13:00  U-15   VV    A.Kaminskas   21:10  21:7    B.Bačkaitis   13  
 54   25 d.  13:00  U-15   VV    P.Jakubčionis   12:21  8:21    M.Šatkauskas   12  
 55   25 d.  13:00  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:4  21:4    R.Vosyliutė   15  
 56   25 d.  13:00  U-15   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:7  21:9    L.Bartuškaitė   12  
 57   25 d.  13:30  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   0:0    E.Kozulinas  T.Kučauskas     
 58   25 d.  13:30  U-13   VD    M.Jakštys  R.Daugėla   19:21  16:21    A.Lukošius  V.Voroneckis   20  
 59   25 d.  13:30  U-13   MD    G.Vancevičiūtė  E.Dindaitė   21:6  21:5    E.Kudirkaitė  S.Sabakonytė   13  
 60   25 d.  13:30  U-13   MD    A.Krutkytė  L.Budrytė   21:9  21:17    G.Velykytė  G.Velykytė   19  
 61   25 d.  13:30  U-15   VV    S.Papušin   23:21  21:9    T.Bartusevičius   15  
 62   25 d.  13:30  U-15   VV    D.Daugėla   21:19  13:21  17:21    A.Zavackas   25  
 63   25 d.  13:30  U-15   VV    A.Kaminskas   18:21  19:21    M.Šatkauskas   21  
 64   25 d.  13:30  U-15   VV    P.Povilonis   16:21  11:21    D.Špakauskas   19  
 65   25 d.  14:00  U-15   VV    B.Bačkaitis   13:21  4:21    P.Jakubčionis   14  
 66   25 d.  14:00  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:5  21:3    M.Songinaitė   12  
 67   25 d.  14:00  U-15   MV    L.Bartuškaitė   21:16  21:11    R.Vosyliutė   18  
 68   25 d.  14:00  U-13   VD    A.Mažeika  T.Puišys   1:0    E.Kozulinas  T.Kučauskas    
 69   25 d.  14:00  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   23:21  21:9    M.Jakštys  R.Daugėla   16  
 70   25 d.  14:00  U-13   MD    J.Šalnaitė  G.Vedrickaitė   0:1    E.Kudirkaitė  S.Sabakonytė    
 71   25 d.  14:00  U-13   MD    R.Vidzėnaitė  N.Seniūnaitė   21:7  21:1    G.Velykytė  G.Velykytė   11  
 72   25 d.  14:00  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:8  21:9    L.Bartuškaitė   15  
 73   25 d.  14:30  U-15   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:6  21:4    M.Songinaitė   10  
 74   25 d.  14:30  U-13   VD    A.Mažeika  T.Puišys   21:10  21:6    A.Lukošius  V.Voroneckis   18  
 75   25 d.  14:30  U-13   VD    M.Jakštys  R.Daugėla   1:0    E.Kozulinas  T.Kučauskas    
 76   25 d.  14:30  U-13   MD    J.Šalnaitė  G.Vedrickaitė   0:1    G.Vancevičiūtė  E.Dindaitė    
 77   25 d.  14:30  U-13   MD    R.Vidzėnaitė  N.Seniūnaitė   21:19  21:15    A.Krutkytė  L.Budrytė   21  
 78   25 d.  14:30  U-15   VV    A.Zavackas   22:20  21:15    M.Šatkauskas   19  
 79   25 d.  14:30  U-15   VV    D.Daugėla   11:21  18:21    A.Kaminskas   16  
 80   25 d.  14:30  U-15   VV    D.Špakauskas   17:21  13:21    P.Jakubčionis   18  
 81   25 d.  15:00  U-15   VV    P.Povilonis   21:16  17:21  17:21    B.Bačkaitis   30  
 82   25 d.  15:00  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:18  21:18    M.Marcinkevičiūtė   21  
 83   25 d.  15:00  U-15   MV    M.Songinaitė   19:21  21:11  21:11    R.Vosyliutė   29  
 84   25 d.  15:00  U-13   VD    A.Mažeika  T.Puišys   21:5  21:11    M.Jakštys  R.Daugėla   15  
 85   25 d.  15:00  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   21:9  21:12    A.Lukošius  V.Voroneckis   17  
 86   25 d.  15:00  U-15   VD    P.Jakubčionis  D.Leonovič   21:3  21:7    S.Papušin  M.Plauška   13  
 87   25 d.  15:00  U-15   VD    D.Špakauskas  B.Bačkaitis   21:16  21:13    T.Bartusevičius  P.Povilonis   18  
 88   25 d.  15:00  U-13   MD    R.Vidzėnaitė  N.Seniūnaitė   15:21  21:16  7:21    G.Vancevičiūtė  E.Dindaitė   38  
 89   25 d.  15:00  U-13   MD    A.Krutkytė  L.Budrytė   19:21  21:19  21:18    E.Kudirkaitė  S.Sabakonytė   32  
 90   25 d.  15:00  U-13   MD    J.Šalnaitė  G.Vedrickaitė   0:1    G.Velykytė  G.Velykytė    
 92   25 d.  15:30  U-15   VD    D.Daugėla  A.Zavackas   21:16  21:18    S.Papušin  M.Plauška   19  
 93   25 d.  15:30  U-15   VD    A.Kaminskas  M.Šatkauskas   21:7  21:7    T.Bartusevičius  P.Povilonis     
 94   25 d.  15:30  U-15   MD    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   21:3  21:2    M.Songinaitė  R.Vosyliutė   12  
 95   25 d.  15:30  U-13   VD    A.Mažeika  T.Puišys   21:19  25:23    J.Kazlauskas  J.Jatulis   26  
 96   25 d.  15:30  U-13   VD    A.Lukošius  V.Voroneckis   1:0    E.Kozulinas  T.Kučauskas    
 97   25 d.  16:00  U-15   VD    D.Daugėla  A.Zavackas   24:22  21:19    P.Jakubčionis  D.Leonovič   22  
 98   25 d.  16:00  U-15   VD    A.Kaminskas  M.Šatkauskas   21:17  21:10    D.Špakauskas  B.Bačkaitis     
 99   25 d.  16:00  U-15   VD    D.Daugėla  A.Zavackas   11:21  20:22    A.Kaminskas  M.Šatkauskas   18  
 100   25 d.  16:00  U-15   VD    P.Jakubčionis  D.Leonovič   21:15  21:19    D.Špakauskas  B.Bačkaitis   21  
 101   25 d.  16:00  U-15   VD    S.Papušin  M.Plauška   21:12  21:13    T.Bartusevičius  P.Povilonis     
102 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.