Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N4), Data: 2019-06-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-08 2019-06-08 2019-06-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė   Dėl 1-4 vietų    
[18] 10:50    J.Šalnaitė    
 8   Elžbieta Vilimaitė    21:3  21:2 [9']    
  [32] 11:15    J.Šalnaitė  
 5   Amelija Klimaitė      21:4  21:8 [13']  
[19] 10:50    E.Dindaitė    
 4   Elija Dindaitė    21:6  21:11 [14']    1-a vieta
    [73] 13:45    J.Šalnaitė
 3   Greta Vedrickaitė        8:21  21:18  22:20 [37']
[20] 10:50    G.Vedrickaitė    
 6   Liepa Budrytė    21:6  21:0 [11']    
  [33] 11:40    T.Leonovič  
 7   Skaistė Liutkutė      21:10  21:14 [20']  
[21] 10:50    T.Leonovič    
 2   Taja Leonovič    21:5  21:4 [10']    
     
     E.Dindaitė  3-a vieta
  [74] 13:45    G.Vedrickaitė
   G.Vedrickaitė   21:15  21:14 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Vilimaitė    
  [34] 11:40    A.Klimaitė  
   A.Klimaitė   21:5  21:7 [12']  5-a vieta
    [75] 13:45    A.Klimaitė
   L.Budrytė     21:17  21:13 [16']
  [35] 11:40    S.Liutkutė  
   S.Liutkutė   21:18  21:17 [18']  
       
       
     E.Vilimaitė  7-a vieta
    [76] 13:45    L.Budrytė
     L.Budrytė   21:7  21:7 [12']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.