Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Ugnius Mikalauskas    Dėl 1-16 vietos        
 U.Mikalauskas        
 32       ->        
  [80] 16:55   U.Mikalauskas      
 17   Ervinas Karišauskas      21:14  21:12 [21']      
[68] 15:50   E.Karišauskas        
 16   Adomas Mažeika    21:9  21:12 [20']        
    [92] 17:55   U.Mikalauskas    
 9   Titas Žibūda        21:13  21:14 [24']    
[69] 15:50   T.Žibūda        
 24   Emilius Klarenbeek    21:19  21:15 [25']        
  [81] 16:55   R.Dargis      
 25   Kristupas Milašauskas      21:17  21:16 [25']      
[70] 15:50   R.Dargis        
 8   Rokas Dargis    21:15  21:19 [23']        
      [104] 19:00   D.Tankevič  
 5   Dominik Tankevič          19:21  21:19  23:21 [37']  
[71] 15:50   D.Tankevič        
 28   Bronius Karsokas    21:1  21:6 [17']        
  [82] 16:55   D.Tankevič      
 21   Dominykas Gabriūnas      21:10  21:16 [27']      
[72] 16:10   D.Gabriūnas        
 12   Matas Stravinskas    21:16  21:17 [24']        
    [93] 17:55   D.Tankevič    
 13   Daniel Leonovič        21:10  21:8 [21']    
[73] 16:10   D.Leonovič        
 20   Jokūbas Kazlauskas    21:12  21:10 [24']        
  [83] 16:55   N.Tenikaitis      
 29         21:16  21:13 [23']      
 N.Tenikaitis        
 4   Nojus Tenikaitis    ->         1-a vieta
        [114] 19:40   D.Tankevič
 3   Mykolas Grytė            21:11  21:14 [22']
 M.Grytė        
 30       ->        
  [84] 17:15   M.Grytė      
 19   Martynas Kaminskas      21:16  21:15 [38']      
[74] 16:10   T.Puišys        
 14   Tautvydas Puišys    21:8  21:9 [21']        
    [94] 17:55   M.Grytė    
 11   Mantas Lukonas        21:16  21:16 [21']    
[75] 16:10   M.Lukonas        
 22   Justas Peciukonis    21:14  21:13 [19']        
  [85] 17:15   M.Lukonas      
 27   Justas Maurius      21:17  21:17 [24']      
[76] 16:30   K.Sakalauskas        
 6   Kipras Sakalauskas    21:3  21:3 [13']        
      [105] 19:00   R.Kim  
 7   Rokas Lesinskas          21:15  21:5 [20']  
[77] 16:30   R.Lesinskas        
 26   Nojus Šabasevičius    21:3  21:11 [19']        
  [86] 17:15   R.Kim      
 23   Paulius Jakubčionis      18:21  21:16  21:15 [39']      
[78] 16:30   R.Kim        
 10   Ričard Kim    21:8  21:15 [18']        
    [95] 17:55   R.Kim    
 15   Paulius Pocius        21:15  21:11 [22']    
[79] 16:30   B.Kamantauskas        
 18   Benediktas Kamantauskas    21:19  21:14 [23']      U.Mikalauskas   3-a vieta
  [87] 17:15   B.Kamantauskas   [115] 19:40   U.Mikalauskas
 31         21:13  26:24 [27']    M.Grytė   21:16  21:9 [21']
 P.Sutkaitis        
 2   Pijus Sutkaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Dargis    
      [106] 19:00   N.Tenikaitis  
       N.Tenikaitis   22:20  11:21  21:17 [32']   5-a vieta
        [116] 20:00   N.Tenikaitis
       M.Lukonas     21:14  21:19
      [107] 19:00   B.Kamantauskas  
       B.Kamantauskas   21:16  22:24  21:17 [39']  
           
           
         R.Dargis   7-a vieta
        [117] 20:00    M.Lukonas
         M.Lukonas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Karišauskas      
    [96] 18:15   T.Žibūda    
     T.Žibūda   17:21  21:17  21:12 [37']    
      [108] 19:20   D.Leonovič  
     D.Gabriūnas     16:21  21:8  21:18 [37']  
    [97] 18:15   D.Leonovič    
     D.Leonovič   21:15  21:14 [24']     9-a vieta
        [118] 20:00   R.Lesinskas
     T.Puišys       21:11  21:7
    [98] 18:15   K.Sakalauskas    
     K.Sakalauskas   21:11  21:14 [24']    
      [109] 19:20   R.Lesinskas  
     R.Lesinskas     21:15  21:16 [24']  
    [99] 18:15    R.Lesinskas    
     P.Sutkaitis   ->    
           
         T.Žibūda   11-a vieta
        [119] 20:00   K.Sakalauskas
         K.Sakalauskas   21:8  21:11
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Karišauskas    
      [110] 19:20   E.Karišauskas  
       D.Gabriūnas   21:16  21:12 [24']   13-a vieta
        [120] 20:25   E.Karišauskas
       T.Puišys     21:14  21:12
      [111] 19:20    T.Puišys  
       P.Sutkaitis   ->  
           
           
         D.Gabriūnas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      P.Sutkaitis   ->
         
   A.Mažeika      
   A.Mažeika   ->      
    [100] 18:40   K.Milašauskas    
   E.Klarenbeek     21:11  21:11 [17']    
  [88] 17:35   K.Milašauskas      
   K.Milašauskas   25:23  21:18 [12']      
      [112] 19:40   M.Stravinskas  
   B.Karsokas       19:21  21:18  21:13 [29']  
  [89] 17:35   M.Stravinskas      
   M.Stravinskas   21:14  21:17 [19']      
    [101] 18:40   M.Stravinskas    
   J.Kazlauskas     21:17  21:13 [20']    
   J.Kazlauskas      
    ->       17-a vieta
        [121] 20:25   P.Pocius
          21:0
   M.Kaminskas      
   M.Kaminskas   ->      
    [102] 18:40   J.Peciukonis    
   J.Peciukonis     21:16  21:18 [19']    
  [90] 17:35   J.Peciukonis      
   J.Maurius   21:12  21:14 [17']      
      [113] 19:40   P.Pocius  
   N.Šabasevičius       18:21  21:15  23:21 [37']  
  [91] 17:35   P.Jakubčionis      
   P.Jakubčionis   21:17  15:21  21:12 [27']      
    [103] 18:40   P.Pocius    
   P.Pocius     21:12  21:10 [22']    
   P.Pocius      
    ->    K.Milašauskas   19-a vieta
       
         J.Peciukonis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Mažeika    
       
       J.Kazlauskas   ->   21-a vieta
       
       M.Kaminskas     ->
       
       P.Jakubčionis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Klarenbeek    
     E.Klarenbeek   ->    
       
     B.Karsokas     ->  
     B.Karsokas    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     J.Maurius    
     J.Maurius   ->    
       
     N.Šabasevičius     ->  
     N.Šabasevičius    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.