Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [42] 13:25   B.Kamantauskas, R.Lesinskas    
 9   Mantas Lukonas 
 Adomas Mažeika 
    21:19  21:18 [29']    
[36] 12:40   B.Kamantauskas, R.Lesinskas      
 8   Benediktas Kamantauskas 
 Rokas Lesinskas 
  21:15  21:10 [24']      
    [51] 14:05   D.Tankevič, K.Sakalauskas  
 5   Martynas Kaminskas 
 Paulius Pocius 
      21:16  21:13 [27']  
[37] 13:00   P.Jakubčionis, E.Klarenbeek      
 12   Paulius Jakubčionis 
 Emilius Klarenbeek 
  21:15  27:29  21:16 [39']      
  [43] 13:25   D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 13   Bronius Karsokas 
 Nojus Šabasevičius 
    21:18  21:15 [21']    
[38] 13:00   D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 4   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
  21:3  21:10 [18']       1-a vieta
      [61] 15:10   R.Kim, E.Karišauskas
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:19  21:15 [24']
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14       ->      
  [44] 13:25   R.Kim, E.Karišauskas    
 11   Kristupas Milašauskas 
 Tautvydas Puišys 
    12:21  21:17  21:18 [34']    
[39] 13:00   R.Kim, E.Karišauskas      
 6   Ričard Kim 
 Ervinas Karišauskas 
  21:11  21:14 [22']      
    [52] 14:05   R.Kim, E.Karišauskas  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Titas Žibūda 
      21:18  25:23 [24']  
[40] 13:00   D.Leonovič, J.Peciukonis      
 10   Daniel Leonovič 
 Justas Peciukonis 
  14:21  21:19  21:17 [40']      
  [45] 13:45   R.Dargis, P.Sutkaitis    
 15         21:12  21:9 [18']    
 R.Dargis, P.Sutkaitis      
 2   Rokas Dargis 
 Pijus Sutkaitis 
  ->    B.Kamantauskas, R.Lesinskas   3-a vieta
      [62] 15:10   B.Kamantauskas, R.Lesinskas
       R.Dargis, P.Sutkaitis   21:18  21:19 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Grytė, N.Tenikaitis    
    [53] 14:25   M.Grytė, N.Tenikaitis  
     P.Jakubčionis, E.Klarenbeek   21:9  21:17 [22']   5-a vieta
      [63] 15:10   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas     21:18  21:18 [23']
    [54] 14:25   U.Mikalauskas, M.Stravinskas  
     D.Leonovič, J.Peciukonis   21:10  21:17 [23']  
         
         
       P.Jakubčionis, E.Klarenbeek   7-a vieta
     
       D.Leonovič, J.Peciukonis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lukonas, A.Mažeika    
   M.Lukonas, A.Mažeika   ->    
    [55] 14:25   M.Lukonas, A.Mažeika  
   M.Kaminskas, P.Pocius     21:16  16:21  21:16 [32']  
  [46] 13:45   B.Karsokas, N.Šabasevičius    
   B.Karsokas, N.Šabasevičius   21:19  18:21  23:21 [34']     9-a vieta
      [64] 15:10   K.Milašauskas, T.Puišys
        21:10  15:21  21:18 [35']
   K.Milašauskas, T.Puišys    
   K.Milašauskas, T.Puišys   ->    
    [56] 14:25   K.Milašauskas, T.Puišys  
   J.Kazlauskas, T.Žibūda     22:20  18:21  21:15 [37']  
   J.Kazlauskas, T.Žibūda    
    ->    
         
       B.Karsokas, N.Šabasevičius   11-a vieta
     
       J.Kazlauskas, T.Žibūda   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Kaminskas, P.Pocius  
     M.Kaminskas, P.Pocius   ->   13-a vieta
       M.Kaminskas, P.Pocius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.