Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
  [47] 13:45   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9   Justė Mankevičiūtė 
 Amanda Vaišvilaitė 
    21:12  21:15 [25']    
[41] 13:25   Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė      
 8   Ūla Lasinskaitė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:12  21:7 [20']      
    [57] 14:45   G.Vedrickaitė, T.Leonovič  
 5   Ieva Berkmonaitė 
 Agnė Stravinskaitė 
      21:16  17:21  21:19 [37']  
 I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė      
 12       ->      
  [48] 13:45   G.Vedrickaitė, T.Leonovič    
 13         21:16  21:18 [23']    
 G.Vedrickaitė, T.Leonovič      
 4   Greta Vedrickaitė 
 Taja Leonovič 
  ->       1-a vieta
      [65] 15:30   G.Vedrickaitė, T.Leonovič
 3   Atėnė Peleckytė 
 Milanta Sutkutė 
        21:18  21:11 [27']
 A.Peleckytė, M.Sutkutė      
 14       ->      
  [49] 14:05   L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė    
 11         21:14  21:19 [25']    
 L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė      
 6   Lukrecija Bartuškaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->      
    [58] 14:45   M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė  
 7   Milda Lekšaitė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
      21:16  16:21  21:13 [41']  
 M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė      
 10       ->      
  [50] 14:05   M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė    
 15         21:18  19:21  21:8 [34']    
 J.Linkutė, R.Vitkauskaitė      
 2   Justė Linkutė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  ->    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [66] 15:30   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
       L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė   16:21  21:14  21:19 [46']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė    
    [59] 14:45   I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė  
     I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė   18:21  21:12  21:13 [31']   5-a vieta
      [67] 15:30   A.Peleckytė, M.Sutkutė
     A.Peleckytė, M.Sutkutė     21:15  13:21  21:19 [30']
    [60] 14:45   A.Peleckytė, M.Sutkutė  
     J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   21:13  21:12 [23']  
         
         
       Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė   7-a vieta
     
       J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė    
   J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė   ->    
     J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.